detsky-walkman-barbie-se-sluchatky-2-repro-bontempi
search
  • detsky-walkman-barbie-se-sluchatky-2-repro-bontempi
  • detsky-walkman-barbie-se-sluchatky-2-repro-bontempi

Dětský walkman BARBIE se sluchátky + 2 repro - BONTEMPI

Dětský walkman se sluchátky + 2 repro MADE IN ITALY ! 3 funkce (FAST FORWARD = přetáčení, PLAY = přehrávání, STOP). Upravitelná stereo sluchátka, popruh k zavěšení přes rameno a spona k zavěšení na opasek, 2 reproduktory, stojánek k domácímu... Kompletní popis
999,00 Kč
S DPH
Počet

SP7678
Dětský walkman se sluchátky + 2 repro MADE IN ITALY ! 3 funkce (FAST FORWARD = přetáčení, PLAY = přehrávání, STOP). Upravitelná stereo sluchátka, popruh k zavěšení přes rameno a spona k zavěšení na opasek, 2 reproduktory, stojánek k domácímu přehrávání ! Pohon na 2 alkalické tužkové baterie 1,5V (nejsou součástí balení). Dětský walkman se sluchátky + 2 repro BARBIE patří mezi oblíbené hudební hračky na baterie a je vhodný pro děti, tj. pro holky, děvčátka, děvčata + dívky od 5 do 99 let !
SP7678

Hračky ITASPA

Firma ITASPA se zabývá obchodem s italskými, španělskými a německými hračkami, které dováží přímo od zahraničních výrobců a velkodovozců. Tyto hračky se vyznačují špičkovou kvalitou použitých materiálů, atraktivním designem, vkusným barevným řešením a co je nejdůležitější, naprostou nezávadností pro zdraví dětí.

Dovolujeme si Vám touto cestou nabídnout výrobky značek VILLA GIOCATTOLI, RE.ELTOYS, FRABAR, REIG MUSICALES, BERJUAN, EVALAND, AVC, CAYRO, GÜNTHER a HESS.

Všechny hračky nabízené na našich stránkách jsou na skladě a tudíž k okamžitému dodání!

Klademe si za cíl nabídnout dětem hračky, které se vyznačují nejen výše uvedenými vlastnostmi, ale také vysokou výchovnou, naučnou a hrací hodnotou. Přejeme Vám příjemnou zábavu a mnoho radostných zážitků při hře s výrobky dováženými firmou ITASPA.

Ing. Jan Říha

Hračky pro
nejmenší

Vyberte tu správnou
hračku pro mrňouse.

nabídka

Potřebujete
poradit?

Nevíte si rady s výběrem
nebo nákupem?

kontakt

Kompletní
sortiment

Podívejte se přehledně
na celý náš sortiment.

nabídka

Získejte nejnovější novinky a speciální slevy

Odběr novinek můžete kdykoliv zrušit. Pokud to chcete udělat, naše kontaktní informace naleznete v právním oznámení.