magneticke-mini-puzzle-quercetti
search
  • magneticke-mini-puzzle-quercetti
  • magneticke-mini-puzzle-quercetti

Magnetické MINI PUZZLE - Quercetti

Magnetické mini puzzle pro děti OD 3 LET s motivy DIVOKÁ ZVÍŘATA, MOTÝLI, PTÁCI, DINOSAUŘI, KOČKY a KVĚTINY ! Magnetické mini puzzle patří mezi tvořivé, kreativní, chytré a naučné hračky ! Magnetické mini puzzle QUERCETTI jsou vyrobeny ze... Kompletní popis
139,00 Kč
S DPH
Počet

5070
Magnetické mini puzzle pro děti OD 3 LET s motivy DIVOKÁ ZVÍŘATA, MOTÝLI, PTÁCI, DINOSAUŘI, KOČKY a KVĚTINY ! Magnetické mini puzzle patří mezi tvořivé, kreativní, chytré a naučné hračky ! Magnetické mini puzzle QUERCETTI jsou vyrobeny ze zdravotně zcela nezávadných materiálů špičkové kvality ! Magnetické mini puzzle jsou vhodné pro děti, tj. pro kluky, chlapce i pro holky, děvčátka, děvčata + dívky od stáří 3 roky/3 let !
5070

Hračky ITASPA

Firma ITASPA se zabývá obchodem s italskými, španělskými a německými hračkami, které dováží přímo od zahraničních výrobců a velkodovozců. Tyto hračky se vyznačují špičkovou kvalitou použitých materiálů, atraktivním designem, vkusným barevným řešením a co je nejdůležitější, naprostou nezávadností pro zdraví dětí.

Dovolujeme si Vám touto cestou nabídnout výrobky značek VILLA GIOCATTOLI, RE.ELTOYS, FRABAR, REIG MUSICALES, BERJUAN, EVALAND, AVC, CAYRO, GÜNTHER a HESS.

Všechny hračky nabízené na našich stránkách jsou na skladě a tudíž k okamžitému dodání!

Klademe si za cíl nabídnout dětem hračky, které se vyznačují nejen výše uvedenými vlastnostmi, ale také vysokou výchovnou, naučnou a hrací hodnotou. Přejeme Vám příjemnou zábavu a mnoho radostných zážitků při hře s výrobky dováženými firmou ITASPA.

Ing. Jan Říha

Hračky pro
nejmenší

Vyberte tu správnou
hračku pro mrňouse.

nabídka

Potřebujete
poradit?

Nevíte si rady s výběrem
nebo nákupem?

kontakt

Kompletní
sortiment

Podívejte se přehledně
na celý náš sortiment.

nabídka

Získejte nejnovější novinky a speciální slevy

Odběr novinek můžete kdykoliv zrušit. Pokud to chcete udělat, naše kontaktní informace naleznete v právním oznámení.