quercetti-daisy-box-castello-detska-stavebnice
search
  • quercetti-daisy-box-castello-detska-stavebnice
  • quercetti-daisy-box-castello-detska-stavebnice
  • quercetti-daisy-box-castello-detska-stavebnice
  • quercetti-daisy-box-castello-detska-stavebnice

Quercetti DAISY BOX CASTELLO - dětská stavebnice

Stavebnice DAISY BOX CASTELLO = HRAD pro děti OD 1 ROKU rozvíjející motoriku, tvořivost, fantazii a schopnost rozeznávat barvy a tvary se skládá z 20 dílů. Děti vymýšlejí a stavějí jednoduché stavby, pak je bez hluku zbourají a stavějí nové.... Kompletní popis
569,00 Kč
S DPH
Počet

262
Stavebnice DAISY BOX CASTELLO = HRAD pro děti OD 1 ROKU rozvíjející motoriku, tvořivost, fantazii a schopnost rozeznávat barvy a tvary se skládá z 20 dílů. Děti vymýšlejí a stavějí jednoduché stavby, pak je bez hluku zbourají a stavějí nové. ELASTICKY PRUŽNOU HRACÍ PODLOŽKU S OTVORY NELZE ZLOMIT, ANI ROZŠLÁPNOUT ! Po skončení hry celou soupravu uložíte do úhledné schránky ve tvaru KOPRETINY = DAISY ! Dětská stavebnice/souprava DAISY BOX CASTELLO patří mezi aktivní, tvořivé, kreativní a naučné stavebnice, sady a hračky pro nejmenší děti = pro batolata ! Dětská stavebnice/souprava Quercetti DAISY BOX CASTELLO 20 ks je výrobkem ze snadno omyvatelných a zdravotně zcela nezávadných plastů špičkové kvality, nesoucím známku MADE IN ITALY ! Dětská stavebnice/souprava DAISY BOX CASTELLO je vhodná pro batolata = nejmenší děti, tj. pro všechny chytré, šikovné a hravé kluky, chlapce i holky, děvčátka, děvčata + dívky od 1 roku !
262

Hračky ITASPA

Firma ITASPA se zabývá obchodem s italskými, španělskými a německými hračkami, které dováží přímo od zahraničních výrobců a velkodovozců. Tyto hračky se vyznačují špičkovou kvalitou použitých materiálů, atraktivním designem, vkusným barevným řešením a co je nejdůležitější, naprostou nezávadností pro zdraví dětí.

Dovolujeme si Vám touto cestou nabídnout výrobky značek VILLA GIOCATTOLI, RE.ELTOYS, FRABAR, REIG MUSICALES, BERJUAN, EVALAND, AVC, CAYRO, GÜNTHER a HESS.

Všechny hračky nabízené na našich stránkách jsou na skladě a tudíž k okamžitému dodání!

Klademe si za cíl nabídnout dětem hračky, které se vyznačují nejen výše uvedenými vlastnostmi, ale také vysokou výchovnou, naučnou a hrací hodnotou. Přejeme Vám příjemnou zábavu a mnoho radostných zážitků při hře s výrobky dováženými firmou ITASPA.

Ing. Jan Říha

Hračky pro
nejmenší

Vyberte tu správnou
hračku pro mrňouse.

nabídka

Potřebujete
poradit?

Nevíte si rady s výběrem
nebo nákupem?

kontakt

Kompletní
sortiment

Podívejte se přehledně
na celý náš sortiment.

nabídka

Získejte nejnovější novinky a speciální slevy

Odběr novinek můžete kdykoliv zrušit. Pokud to chcete udělat, naše kontaktní informace naleznete v právním oznámení.