sada-na-pisek-s-batohem-s-batuzkem-frabar
search
  • sada-na-pisek-s-batohem-s-batuzkem-frabar

Sada na písek s batohem/s baťůžkem - FRABAR

Sada na písek s batohem/s baťůžkem MADE IN ITALY pro děti OD 3 LET ! Sada/souprava na písek = nákladní auto sklápěčka, kyblík, dětská konvička, lopatka + formička na písek. Vyrobeno z pružných plastů špičkové kvality ! NAPROSTÁ ZDRAVOTNÍ... Kompletní popis
249,00 Kč
S DPH
Počet

726
Sada na písek s batohem/s baťůžkem MADE IN ITALY pro děti OD 3 LET ! Sada/souprava na písek = nákladní auto sklápěčka, kyblík, dětská konvička, lopatka + formička na písek. Vyrobeno z pružných plastů špičkové kvality ! NAPROSTÁ ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST ZARUČENA ! Sada/souprava na písek s batohem/s baťůžkem patří mezi dětmi oblíbené hračky na na pískoviště, na písek na pláži a na zahradu a je vhodná pro děti, tj. zejména pro kluky, chlapce + chlapy od stáří 3 roky/3 let !
726

Hračky ITASPA

Firma ITASPA se zabývá obchodem s italskými, španělskými a německými hračkami, které dováží přímo od zahraničních výrobců a velkodovozců. Tyto hračky se vyznačují špičkovou kvalitou použitých materiálů, atraktivním designem, vkusným barevným řešením a co je nejdůležitější, naprostou nezávadností pro zdraví dětí.

Dovolujeme si Vám touto cestou nabídnout výrobky značek VILLA GIOCATTOLI, RE.ELTOYS, FRABAR, REIG MUSICALES, BERJUAN, EVALAND, AVC, CAYRO, GÜNTHER a HESS.

Všechny hračky nabízené na našich stránkách jsou na skladě a tudíž k okamžitému dodání!

Klademe si za cíl nabídnout dětem hračky, které se vyznačují nejen výše uvedenými vlastnostmi, ale také vysokou výchovnou, naučnou a hrací hodnotou. Přejeme Vám příjemnou zábavu a mnoho radostných zážitků při hře s výrobky dováženými firmou ITASPA.

Ing. Jan Říha

Hračky pro
nejmenší

Vyberte tu správnou
hračku pro mrňouse.

nabídka

Potřebujete
poradit?

Nevíte si rady s výběrem
nebo nákupem?

kontakt

Kompletní
sortiment

Podívejte se přehledně
na celý náš sortiment.

nabídka

Získejte nejnovější novinky a speciální slevy

Odběr novinek můžete kdykoliv zrušit. Pokud to chcete udělat, naše kontaktní informace naleznete v právním oznámení.