interaktivni-hracka-dino-activity-chicos
search
  • interaktivni-hracka-dino-activity-chicos
  • interaktivni-hracka-dino-activity-chicos

Interaktivní hračka DINO ACTIVITY - Chicos

Interaktivní hračka DINO se pohybuje směrem dopředu a vyhýbá se překážkám ! Hračku uvedete do provozu přiložením berušky na srdce. Pod vejci děti najdou různé geometrické tvary. Postaví-li dítě vejce na správný geometrický tvar, dojde k jiskření a... Kompletní popis
1 289,00 Kč
S DPH
Počet

1470
Interaktivní hračka DINO se pohybuje směrem dopředu a vyhýbá se překážkám ! Hračku uvedete do provozu přiložením berušky na srdce. Pod vejci děti najdou různé geometrické tvary. Postaví-li dítě vejce na správný geometrický tvar, dojde k jiskření a ozývají se zvuky. Při pohybu hřebenu na hlavě se objeví jiskřivé světlo. Při pohybu skleněnou koulí tato chrastí. Při stisku hlavičky vydává malý, právě vylíhnutý dinosauřík zvuky. Interaktivní hračka DINO rozvíjí dětskou motoriku a hravost ! Pohon na 5 alkalických tužkových baterií 1,5V. Vyrobeno z materiálů špičkové kvality, NAPROSTÁ ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST ZARUČENA ! Rozměry 43,5x35,5x41 cm. Interaktivní hračka DINO ACITIVITY je vhodná pro děti, tj. pro kluky, chlapce i pro holky, děvčátka, děvčata + dívky od stáří 3 roky/3 let !
1470

Hračky ITASPA

Firma ITASPA se zabývá obchodem s italskými, španělskými a německými hračkami, které dováží přímo od zahraničních výrobců a velkodovozců. Tyto hračky se vyznačují špičkovou kvalitou použitých materiálů, atraktivním designem, vkusným barevným řešením a co je nejdůležitější, naprostou nezávadností pro zdraví dětí.

Dovolujeme si Vám touto cestou nabídnout výrobky značek VILLA GIOCATTOLI, RE.ELTOYS, FRABAR, REIG MUSICALES, BERJUAN, EVALAND, AVC, CAYRO, GÜNTHER a HESS.

Všechny hračky nabízené na našich stránkách jsou na skladě a tudíž k okamžitému dodání!

Klademe si za cíl nabídnout dětem hračky, které se vyznačují nejen výše uvedenými vlastnostmi, ale také vysokou výchovnou, naučnou a hrací hodnotou. Přejeme Vám příjemnou zábavu a mnoho radostných zážitků při hře s výrobky dováženými firmou ITASPA.

Ing. Jan Říha

Hračky pro
nejmenší

Vyberte tu správnou
hračku pro mrňouse.

nabídka

Potřebujete
poradit?

Nevíte si rady s výběrem
nebo nákupem?

kontakt

Kompletní
sortiment

Podívejte se přehledně
na celý náš sortiment.

nabídka

Získejte nejnovější novinky a speciální slevy

Odběr novinek můžete kdykoliv zrušit. Pokud to chcete udělat, naše kontaktní informace naleznete v právním oznámení.