detska-autodraha-stunt-racer-akrobaticka-reeltoys
search
  • detska-autodraha-stunt-racer-akrobaticka-reeltoys

Dětská autodráha STUNT RACER akrobatická - RE.EL TOYS

Akrobatická autodráha na gumový pohon s 1 autíčkem. Autíčko nasadíte na gumu, zatáhnete, pustíte a s úžasem sledujete, jak AUTO BLESKOVĚ VYRAZÍ, PROLETÍ OHNIVÝM KRUHEM a zamíří do cíle ! Akrobatická autodráha STUNT RACER na gumu/gumový pohon je... Kompletní popis
149,00 Kč
S DPH
Počet

0304IT
Akrobatická autodráha na gumový pohon s 1 autíčkem. Autíčko nasadíte na gumu, zatáhnete, pustíte a s úžasem sledujete, jak AUTO BLESKOVĚ VYRAZÍ, PROLETÍ OHNIVÝM KRUHEM a zamíří do cíle ! Akrobatická autodráha STUNT RACER na gumu/gumový pohon je vhodná pro děti, tj. zejména pro kluky, chlapce + chlapy od stáří 3 roky do 99 let !
0304IT

Hračky ITASPA

Firma ITASPA se zabývá obchodem s italskými, španělskými a německými hračkami, které dováží přímo od zahraničních výrobců a velkodovozců. Tyto hračky se vyznačují špičkovou kvalitou použitých materiálů, atraktivním designem, vkusným barevným řešením a co je nejdůležitější, naprostou nezávadností pro zdraví dětí.

Dovolujeme si Vám touto cestou nabídnout výrobky značek VILLA GIOCATTOLI, RE.ELTOYS, FRABAR, REIG MUSICALES, BERJUAN, EVALAND, AVC, CAYRO, GÜNTHER a HESS.

Všechny hračky nabízené na našich stránkách jsou na skladě a tudíž k okamžitému dodání!

Klademe si za cíl nabídnout dětem hračky, které se vyznačují nejen výše uvedenými vlastnostmi, ale také vysokou výchovnou, naučnou a hrací hodnotou. Přejeme Vám příjemnou zábavu a mnoho radostných zážitků při hře s výrobky dováženými firmou ITASPA.

Ing. Jan Říha

Hračky pro
nejmenší

Vyberte tu správnou
hračku pro mrňouse.

nabídka

Potřebujete
poradit?

Nevíte si rady s výběrem
nebo nákupem?

kontakt

Kompletní
sortiment

Podívejte se přehledně
na celý náš sortiment.

nabídka

Získejte nejnovější novinky a speciální slevy

Odběr novinek můžete kdykoliv zrušit. Pokud to chcete udělat, naše kontaktní informace naleznete v právním oznámení.