quercetti-geoville-toolbox-6139-stavebnice-vesnicky
search
  • quercetti-geoville-toolbox-6139-stavebnice-vesnicky
  • quercetti-geoville-toolbox-6139-stavebnice-vesnicky

Quercetti GEOVILLE TOOLBOX 6139 - stavebnice vesničky

Stavebnice vesničky (60 dílů) pro děti OD 4 LET ! Variabilní dětská stavebnice rozvíjí dětskou motoriku, hravost, tvořivost, smysl pro improvizaci a kombinaci. Dětská stavebnice v kufříku GEOVILLE TOOLBOX patří mezi aktivní, kreativní, tvořivé a... Kompletní popis
599,00 Kč
S DPH
Počet

6139
Stavebnice vesničky (60 dílů) pro děti OD 4 LET ! Variabilní dětská stavebnice rozvíjí dětskou motoriku, hravost, tvořivost, smysl pro improvizaci a kombinaci. Dětská stavebnice v kufříku GEOVILLE TOOLBOX patří mezi aktivní, kreativní, tvořivé a naučné stavebnice, sady a hračky ! Dětská stavebnice v kufříku Quercetti GEOVILLE TOOLBOX 60 ks je výrobkem ze snadno omyvatelných a zdravotně zcela nezávadných materiálů špičkové kvality a nese známku MADE IN ITALY ! Dětská stavebnice v kufříku GEOVILLE TOOLBOX je vhodná pro všechny chytré, šikovné a hravé děti, tj. pro kluky, chlapce i pro holky, děvčátka, děvčata + dívky od stáří 4 roky/4 let !
6139

Hračky ITASPA

Firma ITASPA se zabývá obchodem s italskými, španělskými a německými hračkami, které dováží přímo od zahraničních výrobců a velkodovozců. Tyto hračky se vyznačují špičkovou kvalitou použitých materiálů, atraktivním designem, vkusným barevným řešením a co je nejdůležitější, naprostou nezávadností pro zdraví dětí.

Dovolujeme si Vám touto cestou nabídnout výrobky značek VILLA GIOCATTOLI, RE.ELTOYS, FRABAR, REIG MUSICALES, BERJUAN, EVALAND, AVC, CAYRO, GÜNTHER a HESS.

Všechny hračky nabízené na našich stránkách jsou na skladě a tudíž k okamžitému dodání!

Klademe si za cíl nabídnout dětem hračky, které se vyznačují nejen výše uvedenými vlastnostmi, ale také vysokou výchovnou, naučnou a hrací hodnotou. Přejeme Vám příjemnou zábavu a mnoho radostných zážitků při hře s výrobky dováženými firmou ITASPA.

Ing. Jan Říha

Hračky pro
nejmenší

Vyberte tu správnou
hračku pro mrňouse.

nabídka

Potřebujete
poradit?

Nevíte si rady s výběrem
nebo nákupem?

kontakt

Kompletní
sortiment

Podívejte se přehledně
na celý náš sortiment.

nabídka

Získejte nejnovější novinky a speciální slevy

Odběr novinek můžete kdykoliv zrušit. Pokud to chcete udělat, naše kontaktní informace naleznete v právním oznámení.