quercetti-fantacolor-design-aquarium-detska-mozaika
search
  • quercetti-fantacolor-design-aquarium-detska-mozaika
  • quercetti-fantacolor-design-aquarium-detska-mozaika
  • quercetti-fantacolor-design-aquarium-detska-mozaika
  • quercetti-fantacolor-design-aquarium-detska-mozaika
  • quercetti-fantacolor-design-aquarium-detska-mozaika

Quercetti FANTACOLOR DESIGN AQUARIUM - dětská mozaika

Dětská mozaika AKVÁRIUM s mořskými obyvateli pro děti OD 4 LET rozvíjející dětskou motoriku, tvořivost, hravost a fantazii ! Dětská mozaika/souprava FANTACOLOR DESIGN AQUARIUM s kufříkem se skládá z 200 kolíčků o 3 průměrech (5, 10 a 15 mm) ve 4... Kompletní popis
329,00 Kč
S DPH
Počet

970
Dětská mozaika AKVÁRIUM s mořskými obyvateli pro děti OD 4 LET rozvíjející dětskou motoriku, tvořivost, hravost a fantazii ! Dětská mozaika/souprava FANTACOLOR DESIGN AQUARIUM s kufříkem se skládá z 200 kolíčků o 3 průměrech (5, 10 a 15 mm) ve 4 barvách, 8 OBRÁZKŮ (rybky, medúza, krab, mořský koník) které MĚNÍ BARVY, POHYBUJÍ SE A POZORUJÍ VÁS díky speciálnímu čočkovitému potisku ! Hrací plochu tentokrát tvoří nejen děrovaná deska 28x20 cm, ale i PERFOROVANÉ OKRAJE KUFŘÍKU s 2 uchy ! Hrací desku lze díky speciální opěrce postavit do svislé polohy jako rámeček na fotografie ! Po skončení hry vše uložíte do kufříku, jehož víkem je po zajištění pojistkami samotná hrací deska ! Dětská mozaika/souprava Quercetti FANTACOLOR DESIGN AQUARIUM s kufříkem patří mezi tvořivé, kreativní, chytré a naučné sady a hračky, je výrobkem QUERCETTI z plastů špičkové kvality a nese známku MADE IN ITALY ! Dětská mozaika/souprava FANTACOLOR DESIGN AQUARIUM s kufříkem je vhodná pro děti, tj. pro kluky, chlapce i pro holky, děvčátka, děvčata + dívky od stáří 4 roky/4 let !
970

Hračky ITASPA

Firma ITASPA se zabývá obchodem s italskými, španělskými a německými hračkami, které dováží přímo od zahraničních výrobců a velkodovozců. Tyto hračky se vyznačují špičkovou kvalitou použitých materiálů, atraktivním designem, vkusným barevným řešením a co je nejdůležitější, naprostou nezávadností pro zdraví dětí.

Dovolujeme si Vám touto cestou nabídnout výrobky značek VILLA GIOCATTOLI, RE.ELTOYS, FRABAR, REIG MUSICALES, BERJUAN, EVALAND, AVC, CAYRO, GÜNTHER a HESS.

Všechny hračky nabízené na našich stránkách jsou na skladě a tudíž k okamžitému dodání!

Klademe si za cíl nabídnout dětem hračky, které se vyznačují nejen výše uvedenými vlastnostmi, ale také vysokou výchovnou, naučnou a hrací hodnotou. Přejeme Vám příjemnou zábavu a mnoho radostných zážitků při hře s výrobky dováženými firmou ITASPA.

Ing. Jan Říha

Hračky pro
nejmenší

Vyberte tu správnou
hračku pro mrňouse.

nabídka

Potřebujete
poradit?

Nevíte si rady s výběrem
nebo nákupem?

kontakt

Kompletní
sortiment

Podívejte se přehledně
na celý náš sortiment.

nabídka

Získejte nejnovější novinky a speciální slevy

Odběr novinek můžete kdykoliv zrušit. Pokud to chcete udělat, naše kontaktní informace naleznete v právním oznámení.