soubor-her-giochi-riuniti-biganzoli
search
  • soubor-her-giochi-riuniti-biganzoli
  • soubor-her-giochi-riuniti-biganzoli

Soubor her GIOCHI RIUNITI - Biganzoli

Soubor her v DŘEVĚNÉ kazetě s hracími deskami = hra ŠACHY s dřevěnými figurkami , hra DÁMA, hra POKER, hra MIKÁDO + další, to vše v dřevěné kazetě ! MADE IN ITALY ! Souprava obsahuje návody ke hře v češtině ! Soubor her GIOCHI RIUNITI je... Kompletní popis
839,00 Kč
S DPH
Počet

1363
Soubor her v DŘEVĚNÉ kazetě s hracími deskami = hra ŠACHY s dřevěnými figurkami, hra DÁMA, hra POKER, hra MIKÁDO + další, to vše v dřevěné kazetě ! MADE IN ITALY ! Souprava obsahuje návody ke hře v češtině ! Soubor her GIOCHI RIUNITI je vhodný pro všechny chytré, šikovné a hravé děti, tj. pro kluky, chlapce i pro holky, děvčátka, děvčata + dívky, jakož i pro ostatní hráče od 3 do 99 let !
1363

Hračky ITASPA

Firma ITASPA se zabývá obchodem s italskými, španělskými a německými hračkami, které dováží přímo od zahraničních výrobců a velkodovozců. Tyto hračky se vyznačují špičkovou kvalitou použitých materiálů, atraktivním designem, vkusným barevným řešením a co je nejdůležitější, naprostou nezávadností pro zdraví dětí.

Dovolujeme si Vám touto cestou nabídnout výrobky značek VILLA GIOCATTOLI, RE.ELTOYS, FRABAR, REIG MUSICALES, BERJUAN, EVALAND, AVC, CAYRO, GÜNTHER a HESS.

Všechny hračky nabízené na našich stránkách jsou na skladě a tudíž k okamžitému dodání!

Klademe si za cíl nabídnout dětem hračky, které se vyznačují nejen výše uvedenými vlastnostmi, ale také vysokou výchovnou, naučnou a hrací hodnotou. Přejeme Vám příjemnou zábavu a mnoho radostných zážitků při hře s výrobky dováženými firmou ITASPA.

Ing. Jan Říha

Hračky pro
nejmenší

Vyberte tu správnou
hračku pro mrňouse.

nabídka

Potřebujete
poradit?

Nevíte si rady s výběrem
nebo nákupem?

kontakt

Kompletní
sortiment

Podívejte se přehledně
na celý náš sortiment.

nabídka

Získejte nejnovější novinky a speciální slevy

Odběr novinek můžete kdykoliv zrušit. Pokud to chcete udělat, naše kontaktní informace naleznete v právním oznámení.