interaktivni-hracka-tahadlo-beruska-chicos
search
  • interaktivni-hracka-tahadlo-beruska-chicos
  • interaktivni-hracka-tahadlo-beruska-chicos

Interaktivní hračka - tahadlo BERUŠKA - Chicos

Interaktivní, zvuková hračka-tahadlo BERUŠKA rozvíjí motoriku, představivost a hravost Beruška žije na louce společně s motýlem, ještěrkou, housenkou (přichytí se na ní magnety) a hlemýžděm (pohybuje se po jejím hřbetě) ! Při vhození barevných... Kompletní popis
1 289,00 Kč
S DPH
Počet

1406
Interaktivní, zvuková hračka-tahadlo BERUŠKA rozvíjí motoriku, představivost a hravost Beruška žije na louce společně s motýlem, ještěrkou, housenkou (přichytí se na ní magnety) a hlemýžděm (pohybuje se po jejím hřbetě) ! Při vhození barevných míčků do hřbetních otvorů beruška vydává zvuky ! Pohon na 2 alkalické tužkové baterie 1,5V. Interaktivní, zvuková hračka-tahadlo BERUŠKA je vyrobena z plastů špičkové kvality, NAPROSTÁ ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST ZARUČENA ! Rozměry 45,5x39x35 cm. Interaktivní zvuková hračka-tahadlo BERUŠKA je vhodná pro děti, tj. pro kluky, chlapce i pro holky, děvčátka, děvčata + dívky od stáří 3 roky/3 let !
1406

Hračky ITASPA

Firma ITASPA se zabývá obchodem s italskými, španělskými a německými hračkami, které dováží přímo od zahraničních výrobců a velkodovozců. Tyto hračky se vyznačují špičkovou kvalitou použitých materiálů, atraktivním designem, vkusným barevným řešením a co je nejdůležitější, naprostou nezávadností pro zdraví dětí.

Dovolujeme si Vám touto cestou nabídnout výrobky značek VILLA GIOCATTOLI, RE.ELTOYS, FRABAR, REIG MUSICALES, BERJUAN, EVALAND, AVC, CAYRO, GÜNTHER a HESS.

Všechny hračky nabízené na našich stránkách jsou na skladě a tudíž k okamžitému dodání!

Klademe si za cíl nabídnout dětem hračky, které se vyznačují nejen výše uvedenými vlastnostmi, ale také vysokou výchovnou, naučnou a hrací hodnotou. Přejeme Vám příjemnou zábavu a mnoho radostných zážitků při hře s výrobky dováženými firmou ITASPA.

Ing. Jan Říha

Hračky pro
nejmenší

Vyberte tu správnou
hračku pro mrňouse.

nabídka

Potřebujete
poradit?

Nevíte si rady s výběrem
nebo nákupem?

kontakt

Kompletní
sortiment

Podívejte se přehledně
na celý náš sortiment.

nabídka

Získejte nejnovější novinky a speciální slevy

Odběr novinek můžete kdykoliv zrušit. Pokud to chcete udělat, naše kontaktní informace naleznete v právním oznámení.