quercetti-fantacolor-portable-100-ks-detska-mozaika
search
  • quercetti-fantacolor-portable-100-ks-detska-mozaika
  • quercetti-fantacolor-portable-100-ks-detska-mozaika
  • quercetti-fantacolor-portable-100-ks-detska-mozaika
  • quercetti-fantacolor-portable-100-ks-detska-mozaika

Quercetti FANTACOLOR PORTABLE 100 ks - dětská mozaika

Dětská mozaika FANTACOLOR PORTABLE pro děti OD 4 LET rozvíjející dětskou motoriku, tvořivost a fantazii ! Souprava FANTACOLOR PORTABLE s kufříkem velká se skládá z perforované hrací desky 28x20 cm a 80 kolíčků s hlavičkami o průměru 20 mm. Po... Kompletní popis
269,00 Kč
S DPH
Počet

955
Dětská mozaika FANTACOLOR PORTABLE pro děti OD 4 LET rozvíjející dětskou motoriku, tvořivost a fantazii ! Souprava FANTACOLOR PORTABLE s kufříkem velká se skládá z perforované hrací desky 28x20 cm a 80 kolíčků s hlavičkami o průměru 20 mm. Po skončení hry vše uložíte do úhledného kufříku, jehož víkem je po zajištění pojistkou samotná hrací deska. Součástí balení je BOHATÉ ALBUM S PŘEDLOHAMI ! Dětská mozaika s hříbky Quercetti FANTACOLOR PORTABLE 80 ks s kufříkem velká patří mezi tvořivé, kreativní, chytré a naučné sady a hračky, je výrobkem z plastů špičkové kvality a nese známku MADE IN ITALY ! Dětská mozaika s hříbky FANTACOLOR PORTABLE s kufříkem velká je vhodná pro děti, tj. pro kluky, chlapce i pro holky, děvčátka, děvčata + dívky od stáří 4 roky/4 let !
955

Hračky ITASPA

Firma ITASPA se zabývá obchodem s italskými, španělskými a německými hračkami, které dováží přímo od zahraničních výrobců a velkodovozců. Tyto hračky se vyznačují špičkovou kvalitou použitých materiálů, atraktivním designem, vkusným barevným řešením a co je nejdůležitější, naprostou nezávadností pro zdraví dětí.

Dovolujeme si Vám touto cestou nabídnout výrobky značek VILLA GIOCATTOLI, RE.ELTOYS, FRABAR, REIG MUSICALES, BERJUAN, EVALAND, AVC, CAYRO, GÜNTHER a HESS.

Všechny hračky nabízené na našich stránkách jsou na skladě a tudíž k okamžitému dodání!

Klademe si za cíl nabídnout dětem hračky, které se vyznačují nejen výše uvedenými vlastnostmi, ale také vysokou výchovnou, naučnou a hrací hodnotou. Přejeme Vám příjemnou zábavu a mnoho radostných zážitků při hře s výrobky dováženými firmou ITASPA.

Ing. Jan Říha

Hračky pro
nejmenší

Vyberte tu správnou
hračku pro mrňouse.

nabídka

Potřebujete
poradit?

Nevíte si rady s výběrem
nebo nákupem?

kontakt

Kompletní
sortiment

Podívejte se přehledně
na celý náš sortiment.

nabídka

Získejte nejnovější novinky a speciální slevy

Odběr novinek můžete kdykoliv zrušit. Pokud to chcete udělat, naše kontaktní informace naleznete v právním oznámení.