soubor-100-her-superhry-chicos
search
  • soubor-100-her-superhry-chicos

Soubor 100 her SUPERHRY - Chicos

Soubor 100 her = hra ŠACHY, hra DÁMA, hra KOSTKY, hra POKER + jiné karetní hry + další, nesmírně vzrušující a zajímavé známé i dosud neznámé společenské, deskové hry ! Soubor 100 her SUPERHRY = SKVĚLÝ NEJEN VÁNOČNÍ DÁREK PRO CELOU RODINU !... Kompletní popis
609,00 Kč
S DPH
Počet

4720
Soubor 100 her = hra ŠACHY, hra DÁMA, hra KOSTKY, hra POKER + jiné karetní hry + další, nesmírně vzrušující a zajímavé známé i dosud neznámé společenské, deskové hry ! Soubor 100 her SUPERHRY = SKVĚLÝ NEJEN VÁNOČNÍ DÁREK PRO CELOU RODINU ! Součástí balení jsou PRAVIDLA HER V ČEŠTINĚ ! VYROBENO VE ŠPANĚLSKU ! Soubor 100 her SUPERHRY je vhodný pro všechny chytré, šikovné a hravé děti, tj. pro kluky, chlapce i pro holky, děvčátka, děvčata + dívky, jakož i pro ostatní hráče od 3 do 99 let !
4720

Hračky ITASPA

Firma ITASPA se zabývá obchodem s italskými, španělskými a německými hračkami, které dováží přímo od zahraničních výrobců a velkodovozců. Tyto hračky se vyznačují špičkovou kvalitou použitých materiálů, atraktivním designem, vkusným barevným řešením a co je nejdůležitější, naprostou nezávadností pro zdraví dětí.

Dovolujeme si Vám touto cestou nabídnout výrobky značek VILLA GIOCATTOLI, RE.ELTOYS, FRABAR, REIG MUSICALES, BERJUAN, EVALAND, AVC, CAYRO, GÜNTHER a HESS.

Všechny hračky nabízené na našich stránkách jsou na skladě a tudíž k okamžitému dodání!

Klademe si za cíl nabídnout dětem hračky, které se vyznačují nejen výše uvedenými vlastnostmi, ale také vysokou výchovnou, naučnou a hrací hodnotou. Přejeme Vám příjemnou zábavu a mnoho radostných zážitků při hře s výrobky dováženými firmou ITASPA.

Ing. Jan Říha

Hračky pro
nejmenší

Vyberte tu správnou
hračku pro mrňouse.

nabídka

Potřebujete
poradit?

Nevíte si rady s výběrem
nebo nákupem?

kontakt

Kompletní
sortiment

Podívejte se přehledně
na celý náš sortiment.

nabídka

Získejte nejnovější novinky a speciální slevy

Odběr novinek můžete kdykoliv zrušit. Pokud to chcete udělat, naše kontaktní informace naleznete v právním oznámení.