rc-auto-formule-na-dalkove-ovladani-williams-turbo-reeltoys
search
  • rc-auto-formule-na-dalkove-ovladani-williams-turbo-reeltoys

RC auto Formule na dálkové ovládání WILLIAMS TURBO - RE.ELTOYS

RC auto FORMULE 1, délka 33 cm, MADE IN ITALY , na dálkové ovládání na ven pro děti = dvoukanál 27,145 MHz s turbořízením , s předními koly zatáčejícími na místě. RC auto Formule 1 WILLIAMS jede rovně dopředu i dozadu, doleva dopředu i při... Kompletní popis
2 359,00 Kč
S DPH
Počet

0119IT
RC auto FORMULE 1, délka 33 cm, MADE IN ITALY, na dálkové ovládání na ven pro děti = dvoukanál 27,145 MHz s turbořízením, s předními koly zatáčejícími na místě. RC auto Formule 1 WILLIAMS jede rovně dopředu i dozadu, doleva dopředu i při couvání, doprava dopředu i při couvání, STOP ! CHARAKTERISTICKÝ ZVUK FORMULE ! 2 rychlosti (L - nízká, H - vysoká TURBO), maximální rychlost 21 km/h ! Tlumiče předních a zadních kol, DIFERENCIÁL na zadních kolech, přední a zadní spoiler, PNEUMATIKY Z PRAVÉ GUMY na ven s maximální přilnavostí k vozovce ! Napájení : RC AUTO formule na dálkové ovládání - 8x tužková dobíjecí baterie 1,2V, VYSÍLAČ - 1x hranatá alkalická baterie 9V. Koncovka kabelu nabíječky se zapojuje přímo do RC auta ! Nabíječka + baterie jsou součástí balení ! RC auto Formule 1 WILLIAMS na dálkové ovládání (na vysílačku) na ven pro děti patří mezi oblíbené hračky na baterie (na baterky) a je vhodné pro děti, tj. pro kluky, chlapce + chlapy od 6 do 99 let ! RC auto formule na dálkové ovládání značky RE.ELTOYS je ta správná hračka pro každého kluka, tatínka i dědečka ! POZOR ! Na RC auta na dálkové ovládání značky RE.ELTOYS poskytujeme záruční i pozáruční servis !
0119IT

Hračky ITASPA

Firma ITASPA se zabývá obchodem s italskými, španělskými a německými hračkami, které dováží přímo od zahraničních výrobců a velkodovozců. Tyto hračky se vyznačují špičkovou kvalitou použitých materiálů, atraktivním designem, vkusným barevným řešením a co je nejdůležitější, naprostou nezávadností pro zdraví dětí.

Dovolujeme si Vám touto cestou nabídnout výrobky značek VILLA GIOCATTOLI, RE.ELTOYS, FRABAR, REIG MUSICALES, BERJUAN, EVALAND, AVC, CAYRO, GÜNTHER a HESS.

Všechny hračky nabízené na našich stránkách jsou na skladě a tudíž k okamžitému dodání!

Klademe si za cíl nabídnout dětem hračky, které se vyznačují nejen výše uvedenými vlastnostmi, ale také vysokou výchovnou, naučnou a hrací hodnotou. Přejeme Vám příjemnou zábavu a mnoho radostných zážitků při hře s výrobky dováženými firmou ITASPA.

Ing. Jan Říha

Hračky pro
nejmenší

Vyberte tu správnou
hračku pro mrňouse.

nabídka

Potřebujete
poradit?

Nevíte si rady s výběrem
nebo nákupem?

kontakt

Kompletní
sortiment

Podívejte se přehledně
na celý náš sortiment.

nabídka

Získejte nejnovější novinky a speciální slevy

Odběr novinek můžete kdykoliv zrušit. Pokud to chcete udělat, naše kontaktní informace naleznete v právním oznámení.