detska-autodraha-alfa-romeo-giulia-reeltoys
search
  • detska-autodraha-alfa-romeo-giulia-reeltoys
  • detska-autodraha-alfa-romeo-giulia-reeltoys
  • detska-autodraha-alfa-romeo-giulia-reeltoys

Dětská autodráha ALFA ROMEO GIULIA - RE.EL TOYS

Autodráha TURBO 3 v 1, délka 6 metrů, 3 různé dráhy snadno sestavitelné podle přiloženého návodu! 2 auta SE SVĚTLY v měřítku 1:43, počítač okruhů. Součástí balení je sada náhradních dílů! Pohon z elektrické sítě. Vhodné pro děti od 6 do 99... Kompletní popis
1 899,00 Kč
S DPH
Počet

0903IT

Autodráha TURBO 3 v 1, délka 6 metrů, 3 různé dráhy snadno sestavitelné podle přiloženého návodu! 2 auta SE SVĚTLY v měřítku 1:43, počítač okruhů. Součástí balení je sada náhradních dílů! Pohon z elektrické sítě. Vhodné pro děti od 6 do 99 let! Na všechny autodráhy značky RE.EL TOYS poskytujeme záruční i pozáruční servis!

0903IT

Hračky ITASPA

Firma ITASPA se zabývá obchodem s italskými, španělskými a německými hračkami, které dováží přímo od zahraničních výrobců a velkodovozců. Tyto hračky se vyznačují špičkovou kvalitou použitých materiálů, atraktivním designem, vkusným barevným řešením a co je nejdůležitější, naprostou nezávadností pro zdraví dětí.

Dovolujeme si Vám touto cestou nabídnout výrobky značek VILLA GIOCATTOLI, RE.ELTOYS, FRABAR, REIG MUSICALES, BERJUAN, EVALAND, AVC, CAYRO, GÜNTHER a HESS.

Všechny hračky nabízené na našich stránkách jsou na skladě a tudíž k okamžitému dodání!

Klademe si za cíl nabídnout dětem hračky, které se vyznačují nejen výše uvedenými vlastnostmi, ale také vysokou výchovnou, naučnou a hrací hodnotou. Přejeme Vám příjemnou zábavu a mnoho radostných zážitků při hře s výrobky dováženými firmou ITASPA.

Ing. Jan Říha

Hračky pro
nejmenší

Vyberte tu správnou
hračku pro mrňouse.

nabídka

Potřebujete
poradit?

Nevíte si rady s výběrem
nebo nákupem?

kontakt

Kompletní
sortiment

Podívejte se přehledně
na celý náš sortiment.

nabídka

Získejte nejnovější novinky a speciální slevy

Odběr novinek můžete kdykoliv zrušit. Pokud to chcete udělat, naše kontaktní informace naleznete v právním oznámení.