hlavolam-tangram-dreveny-cayro
search
  • hlavolam-tangram-dreveny-cayro

Hlavolam TANGRAM dřevěný - CAYRO

Tangram = GENIÁLNÍ HLAVOLAM ze 7 dílů, který byl vynalezen před více než 4000 lety ve staré Číně ! HODINY A HODINY SKVĚLÉ, INTELIGENTNÍ ZÁBAVY ! Hlavolam TANGRAM tříbí inteligenci a představivost ! Umožňuje sestavit TISÍCE A TISÍCE různých... Kompletní popis
429,00 Kč
S DPH
Počet

852
Tangram = GENIÁLNÍ HLAVOLAM ze 7 dílů, který byl vynalezen před více než 4000 lety ve staré Číně ! HODINY A HODINY SKVĚLÉ, INTELIGENTNÍ ZÁBAVY ! Hlavolam TANGRAM tříbí inteligenci a představivost ! Umožňuje sestavit TISÍCE A TISÍCE různých obrazců, my Vám nabízíme 36 PŘEDLOH rozdělených do 3 stupňů obtížnosti, přičemž sestavené vzory jsou na líci karet, nápověda na jejich rubu ! VYROBENO VE ŠPANĚLSKU ! Vhodné pro děti, tj. kluky, chlapce i pro holky, děvčátka, děvčata a dívky od 6 do 99 let !
852

Hračky ITASPA

Firma ITASPA se zabývá obchodem s italskými, španělskými a německými hračkami, které dováží přímo od zahraničních výrobců a velkodovozců. Tyto hračky se vyznačují špičkovou kvalitou použitých materiálů, atraktivním designem, vkusným barevným řešením a co je nejdůležitější, naprostou nezávadností pro zdraví dětí.

Dovolujeme si Vám touto cestou nabídnout výrobky značek VILLA GIOCATTOLI, RE.ELTOYS, FRABAR, REIG MUSICALES, BERJUAN, EVALAND, AVC, CAYRO, GÜNTHER a HESS.

Všechny hračky nabízené na našich stránkách jsou na skladě a tudíž k okamžitému dodání!

Klademe si za cíl nabídnout dětem hračky, které se vyznačují nejen výše uvedenými vlastnostmi, ale také vysokou výchovnou, naučnou a hrací hodnotou. Přejeme Vám příjemnou zábavu a mnoho radostných zážitků při hře s výrobky dováženými firmou ITASPA.

Ing. Jan Říha

Hračky pro
nejmenší

Vyberte tu správnou
hračku pro mrňouse.

nabídka

Potřebujete
poradit?

Nevíte si rady s výběrem
nebo nákupem?

kontakt

Kompletní
sortiment

Podívejte se přehledně
na celý náš sortiment.

nabídka

Získejte nejnovější novinky a speciální slevy

Odběr novinek můžete kdykoliv zrušit. Pokud to chcete udělat, naše kontaktní informace naleznete v právním oznámení.