stolni-fotbalek-football-league-villa-giocattoli
search
  • stolni-fotbalek-football-league-villa-giocattoli

Stolní fotbálek FOOTBALL LEAGUE - VILLA GIOCATTOLI

Stolní fotbálek dřevěný s upravitelnou výškou a s kovovými, bezpečnostními, teleskopickými tyčemi ! Délka 121 cm, šířka 62 cm bez tyčí (96 cm s tyčemi), výška 81 cm, váha 28 kg. Počítadlo skóre a otvor pro vhození míče. NA VAŠI OBJEDNÁVKU... Kompletní popis
3 999,00 Kč
S DPH
Počet

1083A
Stolní fotbálek dřevěný s upravitelnou výškou a s kovovými, bezpečnostními, teleskopickými tyčemi ! Délka 121 cm, šířka 62 cm bez tyčí (96 cm s tyčemi), výška 81 cm, váha 28 kg. Počítadlo skóre a otvor pro vhození míče. NA VAŠI OBJEDNÁVKU ZAJISTÍME ORIGINÁLNÍ NÁHRADNÍ DÍLY OD VÝROBCE ! Dětský stolní fotbal (stolní fotbálek) FOOTBALL LEAGUE patří mezi sportovní hračky a sportovní hry a je vhodný pro děti, tj. pro kluky, chlapce i pro holky, děvčátka, děvčata + dívky od 6 do 99 let
1083A

Hračky ITASPA

Firma ITASPA se zabývá obchodem s italskými, španělskými a německými hračkami, které dováží přímo od zahraničních výrobců a velkodovozců. Tyto hračky se vyznačují špičkovou kvalitou použitých materiálů, atraktivním designem, vkusným barevným řešením a co je nejdůležitější, naprostou nezávadností pro zdraví dětí.

Dovolujeme si Vám touto cestou nabídnout výrobky značek VILLA GIOCATTOLI, RE.ELTOYS, FRABAR, REIG MUSICALES, BERJUAN, EVALAND, AVC, CAYRO, GÜNTHER a HESS.

Všechny hračky nabízené na našich stránkách jsou na skladě a tudíž k okamžitému dodání!

Klademe si za cíl nabídnout dětem hračky, které se vyznačují nejen výše uvedenými vlastnostmi, ale také vysokou výchovnou, naučnou a hrací hodnotou. Přejeme Vám příjemnou zábavu a mnoho radostných zážitků při hře s výrobky dováženými firmou ITASPA.

Ing. Jan Říha

Hračky pro
nejmenší

Vyberte tu správnou
hračku pro mrňouse.

nabídka

Potřebujete
poradit?

Nevíte si rady s výběrem
nebo nákupem?

kontakt

Kompletní
sortiment

Podívejte se přehledně
na celý náš sortiment.

nabídka

Získejte nejnovější novinky a speciální slevy

Odběr novinek můžete kdykoliv zrušit. Pokud to chcete udělat, naše kontaktní informace naleznete v právním oznámení.