rc-tank-na-dalkove-ovladani-battle-tank-reeltoys
search
  • rc-tank-na-dalkove-ovladani-battle-tank-reeltoys
  • rc-tank-na-dalkove-ovladani-battle-tank-reeltoys

RC tank na dálkové ovládání BATTLE TANK - RE.ELTOYS

RC bitevní tank s kompletním ovládáním, délka 27 cm včetně děla , frekvence 27,145 MHz nebo 40,680 MHz ! Tank se pohybuje ve všech směrech, otáčí se na místě! OTÁČEJÍCÍ SE VĚŽ, SAMOSTATNĚ OVLÁDANÉ DĚLO, REALISTICKÉ ZVUKY, SVĚTLA ! Napájení: 4... Kompletní popis
879,00 Kč
S DPH
Počet

2108IT
RC bitevní tank s kompletním ovládáním, délka 27 cm včetně děla, frekvence 27,145 MHz nebo 40,680 MHz ! Tank se pohybuje ve všech směrech, otáčí se na místě! OTÁČEJÍCÍ SE VĚŽ, SAMOSTATNĚ OVLÁDANÉ DĚLO, REALISTICKÉ ZVUKY, SVĚTLA ! Napájení: 4 alkalické tužkové baterie 1,5V, ovladač - 1 plochá alkalická baterie 9V, baterie nejsou součástí balení) ! RC bitevní tank na dálkové ovládání je vhodný pro kluky od 6 do 99 let! POZOR! V případě zakoupení 2 tanků možno svést opravdovou tankovou bitvu! Na zadní části každého z tanků se při nastartování rozsvítí 4 červená světélka, přičemž při každém zásahu protivníkova tanku jedno z nich zhasne. Po 4 zásazích je tank vyřazen z bitvy, přestane fungovat a ozve se hlasitý zvuk exploze! RC tank na dálkové ovládání značky RE.ELTOYS je ta správná hračka pro každého kluka, tatínka i dědečka! Na všechny dálkově ovládané hračky značky RE.ELTOYS poskytujeme záruční i pozáruční servis!
2108IT

Hračky ITASPA

Firma ITASPA se zabývá obchodem s italskými, španělskými a německými hračkami, které dováží přímo od zahraničních výrobců a velkodovozců. Tyto hračky se vyznačují špičkovou kvalitou použitých materiálů, atraktivním designem, vkusným barevným řešením a co je nejdůležitější, naprostou nezávadností pro zdraví dětí.

Dovolujeme si Vám touto cestou nabídnout výrobky značek VILLA GIOCATTOLI, RE.ELTOYS, FRABAR, REIG MUSICALES, BERJUAN, EVALAND, AVC, CAYRO, GÜNTHER a HESS.

Všechny hračky nabízené na našich stránkách jsou na skladě a tudíž k okamžitému dodání!

Klademe si za cíl nabídnout dětem hračky, které se vyznačují nejen výše uvedenými vlastnostmi, ale také vysokou výchovnou, naučnou a hrací hodnotou. Přejeme Vám příjemnou zábavu a mnoho radostných zážitků při hře s výrobky dováženými firmou ITASPA.

Ing. Jan Říha

Hračky pro
nejmenší

Vyberte tu správnou
hračku pro mrňouse.

nabídka

Potřebujete
poradit?

Nevíte si rady s výběrem
nebo nákupem?

kontakt

Kompletní
sortiment

Podívejte se přehledně
na celý náš sortiment.

nabídka

Získejte nejnovější novinky a speciální slevy

Odběr novinek můžete kdykoliv zrušit. Pokud to chcete udělat, naše kontaktní informace naleznete v právním oznámení.