letajici-drak-3d-pro-deti-letadlo-turboprop-gunther
search
  • letajici-drak-3d-pro-deti-letadlo-turboprop-gunther
  • letajici-drak-3d-pro-deti-letadlo-turboprop-gunther
  • letajici-drak-3d-pro-deti-letadlo-turboprop-gunther

Létající drak 3D pro děti letadlo TURBOPROP - Günther

Létající drak 3D letadlo stojí ve vzduchu a KŘÍDLA A VRTULE SE OTÁČEJÍ OKOLO SVÝCH OS A BLÝSKAJÍ SE VE SLUNEČNÍM SVITU ! Rozměry : rozpětí křídel 48 cm, délka trupu 21 cm. Součástí balení je šňůra s navijákem. VYROBENO V NĚMECKU ! Létající... Kompletní popis
259,00 Kč
S DPH
Počet

1331
Létající drak 3D letadlo stojí ve vzduchu a KŘÍDLA A VRTULE SE OTÁČEJÍ OKOLO SVÝCH OS A BLÝSKAJÍ SE VE SLUNEČNÍM SVITU ! Rozměry : rozpětí křídel 48 cm, délka trupu 21 cm. Součástí balení je šňůra s navijákem. VYROBENO V NĚMECKU ! Létající drak letadlo TURBOPROP patří mezi dětmi oblíbené létající hračky a draky 3D a hry na ven pod širým nebem ! Létající drak 3D letadlo TURBOPROP je vhodný pro děti, tj. pro kluky, chlapce i pro holky, děvčátka, děvčata + dívky od 6 do 99 let !
1331

Hračky ITASPA

Firma ITASPA se zabývá obchodem s italskými, španělskými a německými hračkami, které dováží přímo od zahraničních výrobců a velkodovozců. Tyto hračky se vyznačují špičkovou kvalitou použitých materiálů, atraktivním designem, vkusným barevným řešením a co je nejdůležitější, naprostou nezávadností pro zdraví dětí.

Dovolujeme si Vám touto cestou nabídnout výrobky značek VILLA GIOCATTOLI, RE.ELTOYS, FRABAR, REIG MUSICALES, BERJUAN, EVALAND, AVC, CAYRO, GÜNTHER a HESS.

Všechny hračky nabízené na našich stránkách jsou na skladě a tudíž k okamžitému dodání!

Klademe si za cíl nabídnout dětem hračky, které se vyznačují nejen výše uvedenými vlastnostmi, ale také vysokou výchovnou, naučnou a hrací hodnotou. Přejeme Vám příjemnou zábavu a mnoho radostných zážitků při hře s výrobky dováženými firmou ITASPA.

Ing. Jan Říha

Hračky pro
nejmenší

Vyberte tu správnou
hračku pro mrňouse.

nabídka

Potřebujete
poradit?

Nevíte si rady s výběrem
nebo nákupem?

kontakt

Kompletní
sortiment

Podívejte se přehledně
na celý náš sortiment.

nabídka

Získejte nejnovější novinky a speciální slevy

Odběr novinek můžete kdykoliv zrušit. Pokud to chcete udělat, naše kontaktní informace naleznete v právním oznámení.