detsky-mec-piratska-savle-cerny-korzar-villa-giocattoli
search
  • detsky-mec-piratska-savle-cerny-korzar-villa-giocattoli

Dětský meč + pirátská šavle ČERNÝ KORZÁR - VILLA GIOCATTOLI

Dětský meč + krátká dětská pirátská šavle MADE IN ITALY (dětská pirátská sada, dětský pirátský set) : dětský meč 50 cm s čepelí z velmi pružného plastu, který brání zranění, krátká pirátská šavle 33 cm je pokovována. Dětský meč + dětská pirátská... Kompletní popis
129,00 Kč
S DPH
Počet

G.126M
Dětský meč + krátká dětská pirátská šavle MADE IN ITALY (dětská pirátská sada, dětský pirátský set) : dětský meč 50 cm s čepelí z velmi pružného plastu, který brání zranění, krátká pirátská šavle 33 cm je pokovována. Dětský meč + dětská pirátská šavle ČERNÝ KORZÁR (dětská pirátská sada, dětský pirátský set) patří mezi dětské zbraně hračky, dětské karnevalové zboží a dětské karnevalové doplňky a jsou vhodné pro děti, tj. pro kluky, chlapce + chlapy od 5 až 6 let !
G.126M

Hračky ITASPA

Firma ITASPA se zabývá obchodem s italskými, španělskými a německými hračkami, které dováží přímo od zahraničních výrobců a velkodovozců. Tyto hračky se vyznačují špičkovou kvalitou použitých materiálů, atraktivním designem, vkusným barevným řešením a co je nejdůležitější, naprostou nezávadností pro zdraví dětí.

Dovolujeme si Vám touto cestou nabídnout výrobky značek VILLA GIOCATTOLI, RE.ELTOYS, FRABAR, REIG MUSICALES, BERJUAN, EVALAND, AVC, CAYRO, GÜNTHER a HESS.

Všechny hračky nabízené na našich stránkách jsou na skladě a tudíž k okamžitému dodání!

Klademe si za cíl nabídnout dětem hračky, které se vyznačují nejen výše uvedenými vlastnostmi, ale také vysokou výchovnou, naučnou a hrací hodnotou. Přejeme Vám příjemnou zábavu a mnoho radostných zážitků při hře s výrobky dováženými firmou ITASPA.

Ing. Jan Říha

Hračky pro
nejmenší

Vyberte tu správnou
hračku pro mrňouse.

nabídka

Potřebujete
poradit?

Nevíte si rady s výběrem
nebo nákupem?

kontakt

Kompletní
sortiment

Podívejte se přehledně
na celý náš sortiment.

nabídka

Získejte nejnovější novinky a speciální slevy

Odběr novinek můžete kdykoliv zrušit. Pokud to chcete udělat, naše kontaktní informace naleznete v právním oznámení.