kapslikova-pistole-kolt-alabama-kovova-villa-giocattoli
search
  • kapslikova-pistole-kolt-alabama-kovova-villa-giocattoli
  • kapslikova-pistole-kolt-alabama-kovova-villa-giocattoli

Kapslíková pistole/kolt ALABAMA kovová - VILLA GIOCATTOLI

Kovbojská kapslíková pistole/kolt KOVOVÁ , 8 ran (pistole na kapslíky, na kapsle) S PATINOU , délka 22 cm. MADE IN ITALY ! Kapslíková pistole (kolt) ALABAMA kovová patří mezi oblíbené dětské kapslíkové zbraně hračky kovové a je vhodná pro... Kompletní popis
259,00 Kč
S DPH
Počet

1592
Kovbojská kapslíková pistole/kolt KOVOVÁ, 8 ran (pistole na kapslíky, na kapsle) S PATINOU, délka 22 cm. MADE IN ITALY ! Kapslíková pistole (kolt) ALABAMA kovová patří mezi oblíbené dětské kapslíkové zbraně hračky kovové a je vhodná pro děti, tj. pro kluky, chlapce + chlapy od 6 let !
1592

Hračky ITASPA

Firma ITASPA se zabývá obchodem s italskými, španělskými a německými hračkami, které dováží přímo od zahraničních výrobců a velkodovozců. Tyto hračky se vyznačují špičkovou kvalitou použitých materiálů, atraktivním designem, vkusným barevným řešením a co je nejdůležitější, naprostou nezávadností pro zdraví dětí.

Dovolujeme si Vám touto cestou nabídnout výrobky značek VILLA GIOCATTOLI, RE.ELTOYS, FRABAR, REIG MUSICALES, BERJUAN, EVALAND, AVC, CAYRO, GÜNTHER a HESS.

Všechny hračky nabízené na našich stránkách jsou na skladě a tudíž k okamžitému dodání!

Klademe si za cíl nabídnout dětem hračky, které se vyznačují nejen výše uvedenými vlastnostmi, ale také vysokou výchovnou, naučnou a hrací hodnotou. Přejeme Vám příjemnou zábavu a mnoho radostných zážitků při hře s výrobky dováženými firmou ITASPA.

Ing. Jan Říha

Hračky pro
nejmenší

Vyberte tu správnou
hračku pro mrňouse.

nabídka

Potřebujete
poradit?

Nevíte si rady s výběrem
nebo nákupem?

kontakt

Kompletní
sortiment

Podívejte se přehledně
na celý náš sortiment.

nabídka

Získejte nejnovější novinky a speciální slevy

Odběr novinek můžete kdykoliv zrušit. Pokud to chcete udělat, naše kontaktní informace naleznete v právním oznámení.