rc-terenni-auto-buggy-na-dalkove-ovladani-turbo-tiger-reeltoys
search
  • rc-terenni-auto-buggy-na-dalkove-ovladani-turbo-tiger-reeltoys

RC terénní auto buggy na dálkové ovládání TURBO TIGER - RE.ELTOYS

RC auto do terénu buggy TYGR, délka 36 cm, MADE IN ITALY , na dálkové ovládání na ven do terénu pro děti = dvoukanál 27,145 MHz s turbořízením , s koly zatáčejícími na místě. RC auto buggy TIGER jede rovně dopředu i dozadu, doleva dopředu i při... Kompletní popis
2 429,00 Kč
S DPH
Počet

1127IT
RC auto do terénu buggy TYGR, délka 36 cm, MADE IN ITALY, na dálkové ovládání na ven do terénu pro děti = dvoukanál 27,145 MHz s turbořízením, s koly zatáčejícími na místě. RC auto buggy TIGER jede rovně dopředu i dozadu, doleva dopředu i při couvání, doprava dopředu i při couvání, STOP ! TERÉNNÍ PNEUMATIKY Z PRAVÉ GUMY na ven se vzorkem s maximální přilnavostí k terénu ! 2 rychlosti (L - nízká, H - vysoká TURBO), maximální rychlost 18 km/h ! Tlumiče předních a zadních kol, DIFERENCIÁL na zadních kolech pro lepší pohyb v terénu, masivní přední nárazník ! Napájení : RC AUTO buggy na dálkové ovládání do terénu - 8x tužková nabíjecí baterie 1,2V, VYSÍLAČ - 1x plochá alkalická baterie 9V. Koncovka kabelu nabíječky se zapojuje přímo do auta buggy ! Nabíječka + baterie jsou součástí balení ! RC terénní auto buggy TIGER na dálkové ovládání (na vysílačku) na ven do terénu pro děti patří mezi oblíbené hračky na baterie (na baterky) a je vhodné pro děti, tj. pro kluky, chlapce + chlapy od 6 do 99 let ! RC terénní auto buggy na dálkové ovládání značky RE.ELTOYS je ta správná hračka pro každého kluka, tatínka i dědečka ! POZOR ! Na RC auta na dálkové ovládání značky RE.ELTOYS poskytujeme záruční i pozáruční servis !
1127IT

Hračky ITASPA

Firma ITASPA se zabývá obchodem s italskými, španělskými a německými hračkami, které dováží přímo od zahraničních výrobců a velkodovozců. Tyto hračky se vyznačují špičkovou kvalitou použitých materiálů, atraktivním designem, vkusným barevným řešením a co je nejdůležitější, naprostou nezávadností pro zdraví dětí.

Dovolujeme si Vám touto cestou nabídnout výrobky značek VILLA GIOCATTOLI, RE.ELTOYS, FRABAR, REIG MUSICALES, BERJUAN, EVALAND, AVC, CAYRO, GÜNTHER a HESS.

Všechny hračky nabízené na našich stránkách jsou na skladě a tudíž k okamžitému dodání!

Klademe si za cíl nabídnout dětem hračky, které se vyznačují nejen výše uvedenými vlastnostmi, ale také vysokou výchovnou, naučnou a hrací hodnotou. Přejeme Vám příjemnou zábavu a mnoho radostných zážitků při hře s výrobky dováženými firmou ITASPA.

Ing. Jan Říha

Hračky pro
nejmenší

Vyberte tu správnou
hračku pro mrňouse.

nabídka

Potřebujete
poradit?

Nevíte si rady s výběrem
nebo nákupem?

kontakt

Kompletní
sortiment

Podívejte se přehledně
na celý náš sortiment.

nabídka

Získejte nejnovější novinky a speciální slevy

Odběr novinek můžete kdykoliv zrušit. Pokud to chcete udělat, naše kontaktní informace naleznete v právním oznámení.