rc-terenni-auto-na-dalkove-ovladani-spark-reeltoys
search
  • rc-terenni-auto-na-dalkove-ovladani-spark-reeltoys
  • rc-terenni-auto-na-dalkove-ovladani-spark-reeltoys

RC terénní auto na dálkové ovládání SPARK - RE.ELTOYS

RC auto buggy JISKRA, měřítko 1:18, délka 24 cm, frekvence 27,145 MHz, 7 funkcí: jede rovně dopředu i při couvání, doleva a doprava dopředu i při couvání, STOP (přední kola zatáčejí na místě). Srovnání předních kol (úprava řízení), tlumiče na... Kompletní popis
559,00 Kč
S DPH
Počet

2161ITA
RC auto buggy JISKRA, měřítko 1:18, délka 24 cm, frekvence 27,145 MHz, 7 funkcí: jede rovně dopředu i při couvání, doleva a doprava dopředu i při couvání, STOP (přední kola zatáčejí na místě). Srovnání předních kol (úprava řízení), tlumiče na všech 4 kolech, terénní pneumatiky na ven se vzorkem s maximální přilnavostí k terénu! Ultralehká lakovaná karoserie z LEXANu s dekoracemi provedenými tamponovým tiskem! Napájení: AUTO - 3 alkalickými tužkovými bateriemi 1,5V, VYSÍLAČ - 2 alkalickými tužkovými bateriemi 1,5V (baterie nejsou součástí balení). RC terénní auto SPARK buggy patří mezi oblíbené hračky na dálkové ovládání a je vhodné pro děti, tj. pro kluky, chlapce + chlapy od stáří 4 roky do 99 let! RC terénní auto buggy na dálkové ovládání značky RE.ELTOYS je ta správná hračka pro každého kluka, tatínka i dědečka ! POZOR! Na RC auta na dálkové ovládání značky RE.ELTOYS poskytujeme záruční i pozáruční servis !
2161ITA

Hračky ITASPA

Firma ITASPA se zabývá obchodem s italskými, španělskými a německými hračkami, které dováží přímo od zahraničních výrobců a velkodovozců. Tyto hračky se vyznačují špičkovou kvalitou použitých materiálů, atraktivním designem, vkusným barevným řešením a co je nejdůležitější, naprostou nezávadností pro zdraví dětí.

Dovolujeme si Vám touto cestou nabídnout výrobky značek VILLA GIOCATTOLI, RE.ELTOYS, FRABAR, REIG MUSICALES, BERJUAN, EVALAND, AVC, CAYRO, GÜNTHER a HESS.

Všechny hračky nabízené na našich stránkách jsou na skladě a tudíž k okamžitému dodání!

Klademe si za cíl nabídnout dětem hračky, které se vyznačují nejen výše uvedenými vlastnostmi, ale také vysokou výchovnou, naučnou a hrací hodnotou. Přejeme Vám příjemnou zábavu a mnoho radostných zážitků při hře s výrobky dováženými firmou ITASPA.

Ing. Jan Říha

Hračky pro
nejmenší

Vyberte tu správnou
hračku pro mrňouse.

nabídka

Potřebujete
poradit?

Nevíte si rady s výběrem
nebo nákupem?

kontakt

Kompletní
sortiment

Podívejte se přehledně
na celý náš sortiment.

nabídka

Získejte nejnovější novinky a speciální slevy

Odběr novinek můžete kdykoliv zrušit. Pokud to chcete udělat, naše kontaktní informace naleznete v právním oznámení.