rc-terenni-auto-na-dalkove-ovladani-destroyer-reeltoys
search
  • rc-terenni-auto-na-dalkove-ovladani-destroyer-reeltoys
  • rc-terenni-auto-na-dalkove-ovladani-destroyer-reeltoys

RC terénní auto na dálkové ovládání DESTROYER - RE.ELTOYS

RC auto džíp s kompletním ovládáním a vysokým výkonem, měřítko 1:14, délka 29 cm, frekvence 2,4 GHz. Napájení: AUTO - Litiovou baterií 7,4V, OVLADAČ - 2 alkalickými tužkovými bateriemi 1,5V. Dobíjecí kabel USB + baterie jsou součástí balení!... Kompletní popis
1 579,00 Kč
S DPH
Počet

2295IT
RC auto džíp s kompletním ovládáním a vysokým výkonem, měřítko 1:14, délka 29 cm, frekvence 2,4 GHz. Napájení: AUTO - Litiovou baterií 7,4V, OVLADAČ - 2 alkalickými tužkovými bateriemi 1,5V. Dobíjecí kabel USB + baterie jsou součástí balení! Vhodné pro děti od 8 let. POZOR! Ke všem RC modelům značky RE.ELTOYS poskytujeme záruční i pozáruční servis!
2295IT

Hračky ITASPA

Firma ITASPA se zabývá obchodem s italskými, španělskými a německými hračkami, které dováží přímo od zahraničních výrobců a velkodovozců. Tyto hračky se vyznačují špičkovou kvalitou použitých materiálů, atraktivním designem, vkusným barevným řešením a co je nejdůležitější, naprostou nezávadností pro zdraví dětí.

Dovolujeme si Vám touto cestou nabídnout výrobky značek VILLA GIOCATTOLI, RE.ELTOYS, FRABAR, REIG MUSICALES, BERJUAN, EVALAND, AVC, CAYRO, GÜNTHER a HESS.

Všechny hračky nabízené na našich stránkách jsou na skladě a tudíž k okamžitému dodání!

Klademe si za cíl nabídnout dětem hračky, které se vyznačují nejen výše uvedenými vlastnostmi, ale také vysokou výchovnou, naučnou a hrací hodnotou. Přejeme Vám příjemnou zábavu a mnoho radostných zážitků při hře s výrobky dováženými firmou ITASPA.

Ing. Jan Říha

Hračky pro
nejmenší

Vyberte tu správnou
hračku pro mrňouse.

nabídka

Potřebujete
poradit?

Nevíte si rady s výběrem
nebo nákupem?

kontakt

Kompletní
sortiment

Podívejte se přehledně
na celý náš sortiment.

nabídka

Získejte nejnovější novinky a speciální slevy

Odběr novinek můžete kdykoliv zrušit. Pokud to chcete udělat, naše kontaktní informace naleznete v právním oznámení.