rc-terenni-auto-na-dalkove-ovladani-metal-crawler-4x4-reeltoys
search
  • rc-terenni-auto-na-dalkove-ovladani-metal-crawler-4x4-reeltoys
  • rc-terenni-auto-na-dalkove-ovladani-metal-crawler-4x4-reeltoys

RC terénní auto na dálkové ovládání METAL CRAWLER 4x4 - RE.ELTOYS

RC auto vhodné do jakéhokoli terénu, náhon na všechna 4 kola , měřítko 1:12, délka 34 cm, dvoukanál 2.4 GHz, funkční přední světla, KOVOVÁ KAROSERIE ! Jede rovně dopředu i při couvání, doleva a doprava dopředu i při couvání, STOP (přední kola... Kompletní popis
1 499,00 Kč
S DPH
Počet

2174ITB
RC auto vhodné do jakéhokoli terénu, náhon na všechna 4 kola, měřítko 1:12, délka 34 cm, dvoukanál 2.4 GHz, funkční přední světla, KOVOVÁ KAROSERIE ! Jede rovně dopředu i při couvání, doleva a doprava dopředu i při couvání, STOP (přední kola zatáčejí na místě). Srovnání předních kol (úprava řízení), nezávislé tlumiče na předních i zadních kolech ! Napájení : RC AUTO buggy - 5 tužkových alkalických baterií, VYSÍLAČ - 2 tužkové alkalické baterie 1,5V, baterie nejsou součástí balení ! RC terénní auto buggy METAL CRAWLER na dálkové ovládání (na vysílačku) na ven do terénu patří mezi oblíbené hračky na baterie (na baterky) a je vhodné pro děti, tj. pro kluky, chlapce + chlapy od 6 do 99 let ! RC terénní auto buggy na dálkové ovládání značky RE.ELTOYS je ta správná hračka pro každého kluka, tatínka i dědečka ! POZOR ! Na RC auta na dálkové ovládání značky RE.ELTOYS poskytujeme záruční i pozáruční servis !
2174ITB

Hračky ITASPA

Firma ITASPA se zabývá obchodem s italskými, španělskými a německými hračkami, které dováží přímo od zahraničních výrobců a velkodovozců. Tyto hračky se vyznačují špičkovou kvalitou použitých materiálů, atraktivním designem, vkusným barevným řešením a co je nejdůležitější, naprostou nezávadností pro zdraví dětí.

Dovolujeme si Vám touto cestou nabídnout výrobky značek VILLA GIOCATTOLI, RE.ELTOYS, FRABAR, REIG MUSICALES, BERJUAN, EVALAND, AVC, CAYRO, GÜNTHER a HESS.

Všechny hračky nabízené na našich stránkách jsou na skladě a tudíž k okamžitému dodání!

Klademe si za cíl nabídnout dětem hračky, které se vyznačují nejen výše uvedenými vlastnostmi, ale také vysokou výchovnou, naučnou a hrací hodnotou. Přejeme Vám příjemnou zábavu a mnoho radostných zážitků při hře s výrobky dováženými firmou ITASPA.

Ing. Jan Říha

Hračky pro
nejmenší

Vyberte tu správnou
hračku pro mrňouse.

nabídka

Potřebujete
poradit?

Nevíte si rady s výběrem
nebo nákupem?

kontakt

Kompletní
sortiment

Podívejte se přehledně
na celý náš sortiment.

nabídka

Získejte nejnovější novinky a speciální slevy

Odběr novinek můžete kdykoliv zrušit. Pokud to chcete udělat, naše kontaktní informace naleznete v právním oznámení.