rc-auto-michacka-na-dalkove-ovladani-giant-reeltoys
search
  • rc-auto-michacka-na-dalkove-ovladani-giant-reeltoys
  • rc-auto-michacka-na-dalkove-ovladani-giant-reeltoys
  • rc-auto-michacka-na-dalkove-ovladani-giant-reeltoys

RC auto míchačka na dálkové ovládání GIANT - RE.ELTOYS

RC auto míchačka OBR 1:24, délka 36 cm, na dálkové ovládání pro děti. Dvoukanál 27,145 MHz. RC hasičské auto jede rovně dopředu i při couvání, doleva a doprava dopředu i při couvání, STOP (přední kola zatáčejí na místě). Srovnání předních kol... Kompletní popis
669,00 Kč
S DPH
Počet

2166ITB
RC auto míchačka OBR 1:24, délka 36 cm, na dálkové ovládání pro děti. Dvoukanál 27,145 MHz. RC hasičské auto jede rovně dopředu i při couvání, doleva a doprava dopředu i při couvání, STOP (přední kola zatáčejí na místě). Srovnání předních kol (úprava řízení) ! SVÍTÍ ! Napájení : RC hasičské auto - 3 alkalickými tužkovými bateriemi 1,5V, VYSÍLAČ - 2 alkalickými tužkovými bateriemi 1,5V (baterie nejsou součástí balení) ! RC hasičské auto GIANT patří mezi oblíbené hračky na dálkové ovládání (na vysílačku) a je vhodný pro děti, tj. pro kluky, chlapce + chlapy od stáří 4 roky do 99 let !POZOR ! Na RC auta na dálkové ovládání značky RE.ELTOYS poskytujeme záruční i pozáruční servis !
2166ITB

Hračky ITASPA

Firma ITASPA se zabývá obchodem s italskými, španělskými a německými hračkami, které dováží přímo od zahraničních výrobců a velkodovozců. Tyto hračky se vyznačují špičkovou kvalitou použitých materiálů, atraktivním designem, vkusným barevným řešením a co je nejdůležitější, naprostou nezávadností pro zdraví dětí.

Dovolujeme si Vám touto cestou nabídnout výrobky značek VILLA GIOCATTOLI, RE.ELTOYS, FRABAR, REIG MUSICALES, BERJUAN, EVALAND, AVC, CAYRO, GÜNTHER a HESS.

Všechny hračky nabízené na našich stránkách jsou na skladě a tudíž k okamžitému dodání!

Klademe si za cíl nabídnout dětem hračky, které se vyznačují nejen výše uvedenými vlastnostmi, ale také vysokou výchovnou, naučnou a hrací hodnotou. Přejeme Vám příjemnou zábavu a mnoho radostných zážitků při hře s výrobky dováženými firmou ITASPA.

Ing. Jan Říha

Hračky pro
nejmenší

Vyberte tu správnou
hračku pro mrňouse.

nabídka

Potřebujete
poradit?

Nevíte si rady s výběrem
nebo nákupem?

kontakt

Kompletní
sortiment

Podívejte se přehledně
na celý náš sortiment.

nabídka

Získejte nejnovější novinky a speciální slevy

Odběr novinek můžete kdykoliv zrušit. Pokud to chcete udělat, naše kontaktní informace naleznete v právním oznámení.