rc-bitevni-dron-na-dalkove-ovladani-sky-battle-drone-reeltoys
search
  • rc-bitevni-dron-na-dalkove-ovladani-sky-battle-drone-reeltoys
  • rc-bitevni-dron-na-dalkove-ovladani-sky-battle-drone-reeltoys
  • rc-bitevni-dron-na-dalkove-ovladani-sky-battle-drone-reeltoys
  • rc-bitevni-dron-na-dalkove-ovladani-sky-battle-drone-reeltoys

RC bitevní dron na dálkové ovládání SKY BATTLE DRONE - RE.ELTOYS

RC bitevní vrtulník dron 2,4 GHz na dálkové ovládání pro děti. 4 kanály, elektronický gyroskop. Průměr 18 cm. Barvy ČERNOČERVENÁ nebo BÍLOMODRÁ, BLIKAJÍCÍ SVĚTLO, PŘEMET O 360°, NÁVRAT NA ZÁKLADNU, VĚŽ PROTIVZDUŠNÉ OBRANY S AUTOMATICKÝM I... Kompletní popis
1 999,00 Kč
S DPH
Počet

0427IT
RC bitevní vrtulník dron 2,4 GHz na dálkové ovládání pro děti. 4 kanály, elektronický gyroskop. Průměr 18 cm. Barvy ČERNOČERVENÁ nebo BÍLOMODRÁ, BLIKAJÍCÍ SVĚTLO, PŘEMET O 360°, NÁVRAT NA ZÁKLADNU, VĚŽ PROTIVZDUŠNÉ OBRANY S AUTOMATICKÝM I MANUÁLNÍM OVLÁDÁNÍM ! Nabíjení přes USB (kabel je součástí balení) ! Napájení : RC vrtulník, dron, kvadrokoptéra - dobíjecí baterie 3,7V LiPO (je součástí balení), ovladač - 4 alkalické tužkové baterie 1,5V (nejsou součástí balení), věž - 3 alkalické tužkové baterie 1,5V (nejsou součástí balení)! Součástí balení jsou NÁHRADNÍ DÍLY + LETECKÁ PŘÍRUČKA ! RC vrtulník dron kvadrokoptéra SKY BATTLE DRONE na dálkové ovládání na ven je vhodný pro děti, tj. zejména pro kluky, chlapce + chlapy od 14 do 99 let ! RC vrtulník dron, kvadrokoptéra na dálkové ovládání značky RE.ELTOYS je ta správná hračka pro každého kluka, tatínka i dědečka ! POZOR ! Každý u nás zakoupený RC vrtulník, kvadrokoptéra nebo dron na dálkové ovládání značky RE.ELTOYS má zajištěný záruční i pozáruční servis !
0427IT

Hračky ITASPA

Firma ITASPA se zabývá obchodem s italskými, španělskými a německými hračkami, které dováží přímo od zahraničních výrobců a velkodovozců. Tyto hračky se vyznačují špičkovou kvalitou použitých materiálů, atraktivním designem, vkusným barevným řešením a co je nejdůležitější, naprostou nezávadností pro zdraví dětí.

Dovolujeme si Vám touto cestou nabídnout výrobky značek VILLA GIOCATTOLI, RE.ELTOYS, FRABAR, REIG MUSICALES, BERJUAN, EVALAND, AVC, CAYRO, GÜNTHER a HESS.

Všechny hračky nabízené na našich stránkách jsou na skladě a tudíž k okamžitému dodání!

Klademe si za cíl nabídnout dětem hračky, které se vyznačují nejen výše uvedenými vlastnostmi, ale také vysokou výchovnou, naučnou a hrací hodnotou. Přejeme Vám příjemnou zábavu a mnoho radostných zážitků při hře s výrobky dováženými firmou ITASPA.

Ing. Jan Říha

Hračky pro
nejmenší

Vyberte tu správnou
hračku pro mrňouse.

nabídka

Potřebujete
poradit?

Nevíte si rady s výběrem
nebo nákupem?

kontakt

Kompletní
sortiment

Podívejte se přehledně
na celý náš sortiment.

nabídka

Získejte nejnovější novinky a speciální slevy

Odběr novinek můžete kdykoliv zrušit. Pokud to chcete udělat, naše kontaktní informace naleznete v právním oznámení.