rc-dron-na-dalkove-ovladani-sky-drone-20-reeltoys
search
  • rc-dron-na-dalkove-ovladani-sky-drone-20-reeltoys
  • rc-dron-na-dalkove-ovladani-sky-drone-20-reeltoys

RC dron na dálkové ovládání SKY DRONE 20 - RE.ELTOYS

RC vrtulník dron 2,4 GHz na dálkové ovládání pro děti. 4 kanály, elektronický gyroskop. Průměr 20 cm, barvy ORANŽOVÁ, ZELENÁ A BÍLÁ ! BLIKAJÍCÍ SVĚTLA, 3 RYCHLOSTI, PŘEMET O 360°, NÁVRAT NA ZÁKLADNU ! Nabíjení přes USB (dobíjecí kabel je... Kompletní popis
1 449,00 Kč
S DPH
Počet

0424IT
RC vrtulník dron 2,4 GHz na dálkové ovládání pro děti. 4 kanály, elektronický gyroskop. Průměr 20 cm, barvy ORANŽOVÁ, ZELENÁ A BÍLÁ ! BLIKAJÍCÍ SVĚTLA, 3 RYCHLOSTI, PŘEMET O 360°, NÁVRAT NA ZÁKLADNU ! Nabíjení přes USB (dobíjecí kabel je součástí balení) ! Napájení : RC vrtulník, dron, kvadrokoptéra - dobíjecí baterie 3,7V LiPO (je součástí balení), ovladač - 4 alkalické tužkové baterie 1,5V (nejsou součástí balení) ! Součástí balení jsou NÁHRADNÍ DÍLY + LETECKÁ PŘÍRUČKA ! RC vrtulník dron kvadrokoptéra SKY DRONE na dálkové ovládání na ven je vhodný pro děti, tj. zejména pro kluky, chlapce + chlapy od 14 do 99 let ! RC vrtulník dron, kvadrokoptéra na dálkové ovládání značky RE.ELTOYS je ta správná hračka pro každého kluka, tatínka i dědečka ! POZOR ! Každý u nás zakoupený RC vrtulník, kvadrokoptéra nebo dron na dálkové ovládání značky RE.ELTOYS má zajištěný záruční i pozáruční servis !
0424IT

Hračky ITASPA

Firma ITASPA se zabývá obchodem s italskými, španělskými a německými hračkami, které dováží přímo od zahraničních výrobců a velkodovozců. Tyto hračky se vyznačují špičkovou kvalitou použitých materiálů, atraktivním designem, vkusným barevným řešením a co je nejdůležitější, naprostou nezávadností pro zdraví dětí.

Dovolujeme si Vám touto cestou nabídnout výrobky značek VILLA GIOCATTOLI, RE.ELTOYS, FRABAR, REIG MUSICALES, BERJUAN, EVALAND, AVC, CAYRO, GÜNTHER a HESS.

Všechny hračky nabízené na našich stránkách jsou na skladě a tudíž k okamžitému dodání!

Klademe si za cíl nabídnout dětem hračky, které se vyznačují nejen výše uvedenými vlastnostmi, ale také vysokou výchovnou, naučnou a hrací hodnotou. Přejeme Vám příjemnou zábavu a mnoho radostných zážitků při hře s výrobky dováženými firmou ITASPA.

Ing. Jan Říha

Hračky pro
nejmenší

Vyberte tu správnou
hračku pro mrňouse.

nabídka

Potřebujete
poradit?

Nevíte si rady s výběrem
nebo nákupem?

kontakt

Kompletní
sortiment

Podívejte se přehledně
na celý náš sortiment.

nabídka

Získejte nejnovější novinky a speciální slevy

Odběr novinek můžete kdykoliv zrušit. Pokud to chcete udělat, naše kontaktní informace naleznete v právním oznámení.