motoricka-balancni-hra-equilibry-drevo-cayro
search
  • motoricka-balancni-hra-equilibry-drevo-cayro
  • motoricka-balancni-hra-equilibry-drevo-cayro

Motorická balanční hra EQUILIBRY, dřevo - CAYRO

ZBRUSU NOVÁ balanční hra pro děti OD 5 LET ! Pravidla hry : 2-6 hráčů se střídá ve směru hodinových ručiček a hází 2 kostkami, přičemž pokládají tvar, který padne na jedné kotce (váleček, kostka, hranolek) na polokouli barvy, která padne na... Kompletní popis
289,00 Kč
S DPH
Počet

858
ZBRUSU NOVÁ balanční hra pro děti OD 5 LET ! Pravidla hry : 2-6 hráčů se střídá ve směru hodinových ručiček a hází 2 kostkami, přičemž pokládají tvar, který padne na jedné kotce (váleček, kostka, hranolek) na polokouli barvy, která padne na kostce druhé ! Při kladení válečků, kostek nebo hranolků musí hráči dávat pozor, aby jim nespadly ty, které již na polokouli jsou, ani ty, které na ně kladou ! Vyhrává hráč, kterému jako jedinému žádný váleček, kostka nebo hranolek nespadl ! VYROBENO VE ŠPANĚLSKU. Motorická balanční hra EQUILIBRY = HODINY A HODINY SKVĚLÉ ZÁBAVY PRO CELOU RODINU ! Motorická balanční hra EQUILIBRY je vhodná pro děti, tj. pro kluky, chlapce i pro holky, děvčátka, děvčata + dívky od 5 do 99 let ! ČESKÁ PRAVIDLA HRY JSOU SOUČÁSTÍ BALENÍ !
858

Hračky ITASPA

Firma ITASPA se zabývá obchodem s italskými, španělskými a německými hračkami, které dováží přímo od zahraničních výrobců a velkodovozců. Tyto hračky se vyznačují špičkovou kvalitou použitých materiálů, atraktivním designem, vkusným barevným řešením a co je nejdůležitější, naprostou nezávadností pro zdraví dětí.

Dovolujeme si Vám touto cestou nabídnout výrobky značek VILLA GIOCATTOLI, RE.ELTOYS, FRABAR, REIG MUSICALES, BERJUAN, EVALAND, AVC, CAYRO, GÜNTHER a HESS.

Všechny hračky nabízené na našich stránkách jsou na skladě a tudíž k okamžitému dodání!

Klademe si za cíl nabídnout dětem hračky, které se vyznačují nejen výše uvedenými vlastnostmi, ale také vysokou výchovnou, naučnou a hrací hodnotou. Přejeme Vám příjemnou zábavu a mnoho radostných zážitků při hře s výrobky dováženými firmou ITASPA.

Ing. Jan Říha

Hračky pro
nejmenší

Vyberte tu správnou
hračku pro mrňouse.

nabídka

Potřebujete
poradit?

Nevíte si rady s výběrem
nebo nákupem?

kontakt

Kompletní
sortiment

Podívejte se přehledně
na celý náš sortiment.

nabídka

Získejte nejnovější novinky a speciální slevy

Odběr novinek můžete kdykoliv zrušit. Pokud to chcete udělat, naše kontaktní informace naleznete v právním oznámení.