hry-sachy-dama-maxi-cayro
search
  • hry-sachy-dama-maxi-cayro

Hry ŠACHY/DÁMA Maxi - CAYRO

Hry Šachy/Dáma = skládací plastová šachovnice 1 m2 + 2x16 velkých modrých a bílých žetonů 4,5 cm z měkkého materiálu EVA, z jedné strany potištěných obrázky šachových figurek. VYROBENO VE ŠPANĚLSKU . Hry Šachy/Dáma jsou vhodné pro děti, tj. pro... Kompletní popis
419,00 Kč
S DPH
Počet

159
Hry Šachy/Dáma = skládací plastová šachovnice 1 m2 + 2x16 velkých modrých a bílých žetonů 4,5 cm z měkkého materiálu EVA, z jedné strany potištěných obrázky šachových figurek. VYROBENO VE ŠPANĚLSKU. Hry Šachy/Dáma jsou vhodné pro děti, tj. pro kluky, chlapce + holky, děvčátka, děvčata + dívky od stáří 8 do 99 let ! PRAVIDLA HER JSOU SOUČÁSTÍ BALENÍ !
159

Hračky ITASPA

Firma ITASPA se zabývá obchodem s italskými, španělskými a německými hračkami, které dováží přímo od zahraničních výrobců a velkodovozců. Tyto hračky se vyznačují špičkovou kvalitou použitých materiálů, atraktivním designem, vkusným barevným řešením a co je nejdůležitější, naprostou nezávadností pro zdraví dětí.

Dovolujeme si Vám touto cestou nabídnout výrobky značek VILLA GIOCATTOLI, RE.ELTOYS, FRABAR, REIG MUSICALES, BERJUAN, EVALAND, AVC, CAYRO, GÜNTHER a HESS.

Všechny hračky nabízené na našich stránkách jsou na skladě a tudíž k okamžitému dodání!

Klademe si za cíl nabídnout dětem hračky, které se vyznačují nejen výše uvedenými vlastnostmi, ale také vysokou výchovnou, naučnou a hrací hodnotou. Přejeme Vám příjemnou zábavu a mnoho radostných zážitků při hře s výrobky dováženými firmou ITASPA.

Ing. Jan Říha

Hračky pro
nejmenší

Vyberte tu správnou
hračku pro mrňouse.

nabídka

Potřebujete
poradit?

Nevíte si rady s výběrem
nebo nákupem?

kontakt

Kompletní
sortiment

Podívejte se přehledně
na celý náš sortiment.

nabídka

Získejte nejnovější novinky a speciální slevy

Odběr novinek můžete kdykoliv zrušit. Pokud to chcete udělat, naše kontaktní informace naleznete v právním oznámení.