detsky-golf-detsky-golfovy-set-frabar
search
  • detsky-golf-detsky-golfovy-set-frabar

Dětský golf/dětský golfový set - FRABAR

Dětský golfový set plastový MADE IN ITALY je vyroben z plastů špičkové kvality ! Délka holí 62 cm, průměr míčků 6 cm. Dětský golfový set plastový je ideální hračka pro nejmenší, začínající golfisty ! Dětský golfový set plastový patřící mezi... Kompletní popis
149,00 Kč
S DPH
Počet

705
Dětský golfový set plastový MADE IN ITALY je vyroben z plastů špičkové kvality ! Délka holí 62 cm, průměr míčků 6 cm. Dětský golfový set plastový je ideální hračka pro nejmenší, začínající golfisty ! Dětský golfový set plastový patřící mezi oblíbené hry na doma i na ven a hračky na zahradu je vhodný pro děti, tj. pro kluky, chlapce i pro holky, děvčátka, děvčata + dívky od stáří 3 roky/3 let !
705

Hračky ITASPA

Firma ITASPA se zabývá obchodem s italskými, španělskými a německými hračkami, které dováží přímo od zahraničních výrobců a velkodovozců. Tyto hračky se vyznačují špičkovou kvalitou použitých materiálů, atraktivním designem, vkusným barevným řešením a co je nejdůležitější, naprostou nezávadností pro zdraví dětí.

Dovolujeme si Vám touto cestou nabídnout výrobky značek VILLA GIOCATTOLI, RE.ELTOYS, FRABAR, REIG MUSICALES, BERJUAN, EVALAND, AVC, CAYRO, GÜNTHER a HESS.

Všechny hračky nabízené na našich stránkách jsou na skladě a tudíž k okamžitému dodání!

Klademe si za cíl nabídnout dětem hračky, které se vyznačují nejen výše uvedenými vlastnostmi, ale také vysokou výchovnou, naučnou a hrací hodnotou. Přejeme Vám příjemnou zábavu a mnoho radostných zážitků při hře s výrobky dováženými firmou ITASPA.

Ing. Jan Říha

Hračky pro
nejmenší

Vyberte tu správnou
hračku pro mrňouse.

nabídka

Potřebujete
poradit?

Nevíte si rady s výběrem
nebo nákupem?

kontakt

Kompletní
sortiment

Podívejte se přehledně
na celý náš sortiment.

nabídka

Získejte nejnovější novinky a speciální slevy

Odběr novinek můžete kdykoliv zrušit. Pokud to chcete udělat, naše kontaktní informace naleznete v právním oznámení.