detsky-saxofon-stribrny-de-luxe-reig-musicales
search
  • detsky-saxofon-stribrny-de-luxe-reig-musicales

Dětský saxofon stříbrný DE LUXE - Reig Musicales

Dětský saxofon stříbrný s 8 klapkami, délka 41 cm. Plast S POKOVOVÁNÍM . Dětský saxofon DE LUXE stříbrný je VYROBEN VE ŠPANĚLSKU z materiálů špičkové kvality! ČISTÝ ZVUK + NAPROSTÁ ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST! Dětský saxofon DE LUXE stříbrný patří... Kompletní popis
329,00 Kč
S DPH
Počet

3186
Dětský saxofon stříbrný s 8 klapkami, délka 41 cm. Plast S POKOVOVÁNÍM. Dětský saxofon DE LUXE stříbrný je VYROBEN VE ŠPANĚLSKU z materiálů špičkové kvality! ČISTÝ ZVUK + NAPROSTÁ ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST! Dětský saxofon DE LUXE stříbrný patří mezi oblíbené hračky hudební nástroje a dětské hudební nástroje a je vhodný pro všechny chytré a nadané děti, tj. pro kluky, chlapce i pro holky, děvčátka, děvčata + dívky od stáří 4 roky do 8 let!
3186

Hračky ITASPA

Firma ITASPA se zabývá obchodem s italskými, španělskými a německými hračkami, které dováží přímo od zahraničních výrobců a velkodovozců. Tyto hračky se vyznačují špičkovou kvalitou použitých materiálů, atraktivním designem, vkusným barevným řešením a co je nejdůležitější, naprostou nezávadností pro zdraví dětí.

Dovolujeme si Vám touto cestou nabídnout výrobky značek VILLA GIOCATTOLI, RE.ELTOYS, FRABAR, REIG MUSICALES, BERJUAN, EVALAND, AVC, CAYRO, GÜNTHER a HESS.

Všechny hračky nabízené na našich stránkách jsou na skladě a tudíž k okamžitému dodání!

Klademe si za cíl nabídnout dětem hračky, které se vyznačují nejen výše uvedenými vlastnostmi, ale také vysokou výchovnou, naučnou a hrací hodnotou. Přejeme Vám příjemnou zábavu a mnoho radostných zážitků při hře s výrobky dováženými firmou ITASPA.

Ing. Jan Říha

Hračky pro
nejmenší

Vyberte tu správnou
hračku pro mrňouse.

nabídka

Potřebujete
poradit?

Nevíte si rady s výběrem
nebo nákupem?

kontakt

Kompletní
sortiment

Podívejte se přehledně
na celý náš sortiment.

nabídka

Získejte nejnovější novinky a speciální slevy

Odběr novinek můžete kdykoliv zrušit. Pokud to chcete udělat, naše kontaktní informace naleznete v právním oznámení.