penova-sada-vodolepky-do-vany-mestecko-evaland
search
  • penova-sada-vodolepky-do-vany-mestecko-evaland

Pěnová sada vodolepky do vany MĚSTEČKO - EVALAND

Vodolepky/stavebnice 43 DÍLŮ z pěnového materiálu EVA, které VEČERNÍ KOUPÁNÍ PROMĚNÍ VE SKVĚLOU ZÁBAVU ! Pěnové díly stavebnice namočené do vody děti kladou na kachlíčky, na sklo nebo na jakoukoli jinou lesklou plochu, na které se přichytí ! Po... Kompletní popis
459,00 Kč
S DPH
Počet

8015
Vodolepky/stavebnice 43 DÍLŮ z pěnového materiálu EVA, které VEČERNÍ KOUPÁNÍ PROMĚNÍ VE SKVĚLOU ZÁBAVU ! Pěnové díly stavebnice namočené do vody děti kladou na kachlíčky, na sklo nebo na jakoukoli jinou lesklou plochu, na které se přichytí ! Po uschnutí a opětovném namočení do vody můře hra pokračovat ! Pěnové vodolepky pro děti do vany jsou VELMI PŘÍJEMNÉ NA DOTYK + ZDRAVOTNĚ ZCELA NEZÁVADNÉ ! Pěnové vodolepky do vany/stavebnice na kachlíčky MĚSTEČKO patří mezi dětmi oblíbené, chytré, tvořivé, kreativní a naučné pěnové vodní hračky do vody a do vany a jsou vhodné pro děti, tj. pro kluky, chlapce i pro holky, děvčátka, děvčata + dívky od stáří 3 roky do 8 let !
8015

Hračky ITASPA

Firma ITASPA se zabývá obchodem s italskými, španělskými a německými hračkami, které dováží přímo od zahraničních výrobců a velkodovozců. Tyto hračky se vyznačují špičkovou kvalitou použitých materiálů, atraktivním designem, vkusným barevným řešením a co je nejdůležitější, naprostou nezávadností pro zdraví dětí.

Dovolujeme si Vám touto cestou nabídnout výrobky značek VILLA GIOCATTOLI, RE.ELTOYS, FRABAR, REIG MUSICALES, BERJUAN, EVALAND, AVC, CAYRO, GÜNTHER a HESS.

Všechny hračky nabízené na našich stránkách jsou na skladě a tudíž k okamžitému dodání!

Klademe si za cíl nabídnout dětem hračky, které se vyznačují nejen výše uvedenými vlastnostmi, ale také vysokou výchovnou, naučnou a hrací hodnotou. Přejeme Vám příjemnou zábavu a mnoho radostných zážitků při hře s výrobky dováženými firmou ITASPA.

Ing. Jan Říha

Hračky pro
nejmenší

Vyberte tu správnou
hračku pro mrňouse.

nabídka

Potřebujete
poradit?

Nevíte si rady s výběrem
nebo nákupem?

kontakt

Kompletní
sortiment

Podívejte se přehledně
na celý náš sortiment.

nabídka

Získejte nejnovější novinky a speciální slevy

Odběr novinek můžete kdykoliv zrušit. Pokud to chcete udělat, naše kontaktní informace naleznete v právním oznámení.