vodolepky-do-vany-zachranari-quercetti
search
  • vodolepky-do-vany-zachranari-quercetti
  • vodolepky-do-vany-zachranari-quercetti
  • vodolepky-do-vany-zachranari-quercetti

Vodolepky do vany ZÁCHRANÁŘI - QUERCETTI

Vodolepky 5 KS do vany a na kachlíčky do koupelny PROMĚNÍ VEČERNÍ KOUPÁNÍ VE SKVĚLOU ZÁBAVU ! Děti vodolepky namočené do vody lepí na kachlíčky kolem sebe, po skončení hry je nechají uschnout a následující večer může hra pokračovat ! Vodolepky... Kompletní popis
139,00 Kč
S DPH
Počet

J0022
Vodolepky 5 KS do vany a na kachlíčky do koupelny PROMĚNÍ VEČERNÍ KOUPÁNÍ VE SKVĚLOU ZÁBAVU ! Děti vodolepky namočené do vody lepí na kachlíčky kolem sebe, po skončení hry je nechají uschnout a následující večer může hra pokračovat ! Vodolepky ZÁCHRANÁŘI pro děti do vany a na kachlíčky do koupelny patří mezi dětmi oblíbené a chytré pěnové vodní hračky do vany a do vody pro nejmenší a jsou výrobkem QUERCETTI z materiálu špičkové kvality ! Vodolepky ZÁCHRANÁŘI do vany a na kachlíčky do koupelny jsou vhodné pro děti, tj. pro kluky, chlapce i pro holky, děvčátka, děvčata + dívky od stáří 4 roky/4 let !
J0022

Hračky ITASPA

Firma ITASPA se zabývá obchodem s italskými, španělskými a německými hračkami, které dováží přímo od zahraničních výrobců a velkodovozců. Tyto hračky se vyznačují špičkovou kvalitou použitých materiálů, atraktivním designem, vkusným barevným řešením a co je nejdůležitější, naprostou nezávadností pro zdraví dětí.

Dovolujeme si Vám touto cestou nabídnout výrobky značek VILLA GIOCATTOLI, RE.ELTOYS, FRABAR, REIG MUSICALES, BERJUAN, EVALAND, AVC, CAYRO, GÜNTHER a HESS.

Všechny hračky nabízené na našich stránkách jsou na skladě a tudíž k okamžitému dodání!

Klademe si za cíl nabídnout dětem hračky, které se vyznačují nejen výše uvedenými vlastnostmi, ale také vysokou výchovnou, naučnou a hrací hodnotou. Přejeme Vám příjemnou zábavu a mnoho radostných zážitků při hře s výrobky dováženými firmou ITASPA.

Ing. Jan Říha

Hračky pro
nejmenší

Vyberte tu správnou
hračku pro mrňouse.

nabídka

Potřebujete
poradit?

Nevíte si rady s výběrem
nebo nákupem?

kontakt

Kompletní
sortiment

Podívejte se přehledně
na celý náš sortiment.

nabídka

Získejte nejnovější novinky a speciální slevy

Odběr novinek můžete kdykoliv zrušit. Pokud to chcete udělat, naše kontaktní informace naleznete v právním oznámení.