detsky-stolni-fotbalek-dribbling-villa-giocattoli
search
  • detsky-stolni-fotbalek-dribbling-villa-giocattoli

Dětský stolní fotbálek DRIBBLING - VILLA GIOCATTOLI

Dětský stolní fotbálek MADE IN ITALY skládací ! Dětský stolní fotbálek = kov/plast, rozměry 108x76x80 (výška) cm, váha 13 kg, silné ocelové nohy ! Počítadlo skóre, otvor pro vhození míče. NA VAŠI OBJEDNÁVKU ZAJISTÍME ORIGINÁLNÍ NÁHRADNÍ DÍLY OD... Kompletní popis
2 959,00 Kč
S DPH
Počet

1050
Dětský stolní fotbálek MADE IN ITALY skládací ! Dětský stolní fotbálek = kov/plast, rozměry 108x76x80 (výška) cm, váha 13 kg, silné ocelové nohy ! Počítadlo skóre, otvor pro vhození míče. NA VAŠI OBJEDNÁVKU ZAJISTÍME ORIGINÁLNÍ NÁHRADNÍ DÍLY OD VÝROBCE ! SKVĚLÝ nejen vánoční dárek pro celou rodinu s ORIGINÁLNÍM ZLEPŠOVÁKEM !!! Stolní fotbal (stolní fotbálek) lze hrát 2 způsoby, tj. s upevněnými nebo s uvolněnými tyčemi, umožňujícími hráčům bojovat o míč z bezprostřední blízkosti ! Fotbalisté jsou oblečeni do snímatelných dresů, které lze měnit (2 kompletní sady dresů ve 4 barvách jsou běžně k dodání) a pak může stolní fotbal hrát více hráčů turnajovým způsobem ! Dokonalá stabilita stolního fotbalu je zajištěna silnými ocelovými nohami ! Dětský stolní fotbal (dětský stolní fotbálek) DRIBBLING je díky snadno a rychle odšroubovatelným nohám VELMI DOBŘE SKLADNÝ A TUDÍŽ VHODNÝ I DO MALÉHO BYTU ! Dětský stolní fotbal (dětský stolní fotbálek) DRIBBLING patří mezi sportovní hračky a sportovní hry a je vhodný pro děti, tj. pro kluky, chlapce i pro holky, děvčátka, děvčata + dívky od 6 do 99 let !
1050

Hračky ITASPA

Firma ITASPA se zabývá obchodem s italskými, španělskými a německými hračkami, které dováží přímo od zahraničních výrobců a velkodovozců. Tyto hračky se vyznačují špičkovou kvalitou použitých materiálů, atraktivním designem, vkusným barevným řešením a co je nejdůležitější, naprostou nezávadností pro zdraví dětí.

Dovolujeme si Vám touto cestou nabídnout výrobky značek VILLA GIOCATTOLI, RE.ELTOYS, FRABAR, REIG MUSICALES, BERJUAN, EVALAND, AVC, CAYRO, GÜNTHER a HESS.

Všechny hračky nabízené na našich stránkách jsou na skladě a tudíž k okamžitému dodání!

Klademe si za cíl nabídnout dětem hračky, které se vyznačují nejen výše uvedenými vlastnostmi, ale také vysokou výchovnou, naučnou a hrací hodnotou. Přejeme Vám příjemnou zábavu a mnoho radostných zážitků při hře s výrobky dováženými firmou ITASPA.

Ing. Jan Říha

Hračky pro
nejmenší

Vyberte tu správnou
hračku pro mrňouse.

nabídka

Potřebujete
poradit?

Nevíte si rady s výběrem
nebo nákupem?

kontakt

Kompletní
sortiment

Podívejte se přehledně
na celý náš sortiment.

nabídka

Získejte nejnovější novinky a speciální slevy

Odběr novinek můžete kdykoliv zrušit. Pokud to chcete udělat, naše kontaktní informace naleznete v právním oznámení.