penova-stavebnice-puzzle-evaland-evaland
search
  • penova-stavebnice-puzzle-evaland-evaland

Pěnová stavebnice/puzzle EVALAND - EVALAND

MNOHOTVÁRNÁ pěnová stavebnice/puzzle ze 110 dílů z pěnového materiálu EVA. Z dílů pěnové stavebnice lze sestavovat figurky lidí, zvířátek, vozidla i 3D stavby. Díly pěnové stavebnice jsou NEROZBITNÉ, VELMI PŘÍJEMNÉ A DOTYK + ZDRAVOTNĚ ZCELA... Kompletní popis
439,00 Kč
S DPH
Počet

10002
MNOHOTVÁRNÁ pěnová stavebnice/puzzle ze 110 dílů z pěnového materiálu EVA. Z dílů pěnové stavebnice lze sestavovat figurky lidí, zvířátek, vozidla i 3D stavby. Díly pěnové stavebnice jsou NEROZBITNÉ, VELMI PŘÍJEMNÉ A DOTYK + ZDRAVOTNĚ ZCELA NEZÁVADNÉ ! Pěnová stavebnice/pěnové puzzle EVALAND střední patří mezi dětmi oblíbené, tvořivé, kreativní a naučné pěnové hračky a je vhodná pro všechny chytré, šikovné a hravé děti, tj. pro kluky, chlapce i pro holky, děvčátka, děvčata + dívky od stáří 4 roky do 10 let !
10002

Hračky ITASPA

Firma ITASPA se zabývá obchodem s italskými, španělskými a německými hračkami, které dováží přímo od zahraničních výrobců a velkodovozců. Tyto hračky se vyznačují špičkovou kvalitou použitých materiálů, atraktivním designem, vkusným barevným řešením a co je nejdůležitější, naprostou nezávadností pro zdraví dětí.

Dovolujeme si Vám touto cestou nabídnout výrobky značek VILLA GIOCATTOLI, RE.ELTOYS, FRABAR, REIG MUSICALES, BERJUAN, EVALAND, AVC, CAYRO, GÜNTHER a HESS.

Všechny hračky nabízené na našich stránkách jsou na skladě a tudíž k okamžitému dodání!

Klademe si za cíl nabídnout dětem hračky, které se vyznačují nejen výše uvedenými vlastnostmi, ale také vysokou výchovnou, naučnou a hrací hodnotou. Přejeme Vám příjemnou zábavu a mnoho radostných zážitků při hře s výrobky dováženými firmou ITASPA.

Ing. Jan Říha

Hračky pro
nejmenší

Vyberte tu správnou
hračku pro mrňouse.

nabídka

Potřebujete
poradit?

Nevíte si rady s výběrem
nebo nákupem?

kontakt

Kompletní
sortiment

Podívejte se přehledně
na celý náš sortiment.

nabídka

Získejte nejnovější novinky a speciální slevy

Odběr novinek můžete kdykoliv zrušit. Pokud to chcete udělat, naše kontaktní informace naleznete v právním oznámení.