penova-puzzle-3d-stavebnice-moje-zahradka-evaland
search
  • penova-puzzle-3d-stavebnice-moje-zahradka-evaland

Pěnová puzzle 3D /stavebnice MOJE ZAHRÁDKA - EVALAND

Pěnová stavebnice/puzzle 3D ze 43 dílů z pěnového materiálu EVA. Během hry děti rozvíjejí svou motoriku a tvořivost, díly pěnové stavebnice jsou VELMI PŘÍJEMNÉ NA DOTYK + ZDRAVOTNĚ ZCELA NEZÁVADNÉ ! Pěnová stavebnice/pěnové puzzle 3D MOJE... Kompletní popis
259,00 Kč
S DPH
Počet

10008
Pěnová stavebnice/puzzle 3D ze 43 dílů z pěnového materiálu EVA. Během hry děti rozvíjejí svou motoriku a tvořivost, díly pěnové stavebnice jsou VELMI PŘÍJEMNÉ NA DOTYK + ZDRAVOTNĚ ZCELA NEZÁVADNÉ ! Pěnová stavebnice/pěnové puzzle 3D MOJE ZAHRÁDKA patří mezi dětmi oblíbené, tvořivé, kreativní a naučné pěnové hračky a je vhodná pro všechny chytré, šikovné a hravé děti, tj. pro kluky, chlapce i pro holky, děvčátka, děvčata + dívky od stáří 3 roky do 8 let !
10008

Hračky ITASPA

Firma ITASPA se zabývá obchodem s italskými, španělskými a německými hračkami, které dováží přímo od zahraničních výrobců a velkodovozců. Tyto hračky se vyznačují špičkovou kvalitou použitých materiálů, atraktivním designem, vkusným barevným řešením a co je nejdůležitější, naprostou nezávadností pro zdraví dětí.

Dovolujeme si Vám touto cestou nabídnout výrobky značek VILLA GIOCATTOLI, RE.ELTOYS, FRABAR, REIG MUSICALES, BERJUAN, EVALAND, AVC, CAYRO, GÜNTHER a HESS.

Všechny hračky nabízené na našich stránkách jsou na skladě a tudíž k okamžitému dodání!

Klademe si za cíl nabídnout dětem hračky, které se vyznačují nejen výše uvedenými vlastnostmi, ale také vysokou výchovnou, naučnou a hrací hodnotou. Přejeme Vám příjemnou zábavu a mnoho radostných zážitků při hře s výrobky dováženými firmou ITASPA.

Ing. Jan Říha

Hračky pro
nejmenší

Vyberte tu správnou
hračku pro mrňouse.

nabídka

Potřebujete
poradit?

Nevíte si rady s výběrem
nebo nákupem?

kontakt

Kompletní
sortiment

Podívejte se přehledně
na celý náš sortiment.

nabídka

Získejte nejnovější novinky a speciální slevy

Odběr novinek můžete kdykoliv zrušit. Pokud to chcete udělat, naše kontaktní informace naleznete v právním oznámení.