kostky-obrazkove-skladaci-cayro
search
  • kostky-obrazkove-skladaci-cayro
  • kostky-obrazkove-skladaci-cayro
  • kostky-obrazkove-skladaci-cayro
  • kostky-obrazkove-skladaci-cayro
  • kostky-obrazkove-skladaci-cayro
  • kostky-obrazkove-skladaci-cayro

Kostky obrázkové skládací - CAYRO

Kostky obrázkové skládací 10 ks - skvělá naučná hračka pro děti OD 1 ROKU ! Kostky lze vedle sebe nebo na sebe řadit podle abecedy, podle čísel, lze z nich sestavit příběh z lesa, z moře, ale i ulici s obytnými domy, obchody a dílnami ! Slisovaný... Kompletní popis
499,00 Kč
S DPH
Počet

873
Kostky obrázkové skládací 10 ks - skvělá naučná hračka pro děti OD 1 ROKU ! Kostky lze vedle sebe nebo na sebe řadit podle abecedy, podle čísel, lze z nich sestavit příběh z lesa, z moře, ale i ulici s obytnými domy, obchody a dílnami ! Slisovaný mnohavrstevný papír, VYROBENO VE ŠPANĚLSKU. Vhodné pro děti od 1 roku do 99 let !
873

Hračky ITASPA

Firma ITASPA se zabývá obchodem s italskými, španělskými a německými hračkami, které dováží přímo od zahraničních výrobců a velkodovozců. Tyto hračky se vyznačují špičkovou kvalitou použitých materiálů, atraktivním designem, vkusným barevným řešením a co je nejdůležitější, naprostou nezávadností pro zdraví dětí.

Dovolujeme si Vám touto cestou nabídnout výrobky značek VILLA GIOCATTOLI, RE.ELTOYS, FRABAR, REIG MUSICALES, BERJUAN, EVALAND, AVC, CAYRO, GÜNTHER a HESS.

Všechny hračky nabízené na našich stránkách jsou na skladě a tudíž k okamžitému dodání!

Klademe si za cíl nabídnout dětem hračky, které se vyznačují nejen výše uvedenými vlastnostmi, ale také vysokou výchovnou, naučnou a hrací hodnotou. Přejeme Vám příjemnou zábavu a mnoho radostných zážitků při hře s výrobky dováženými firmou ITASPA.

Ing. Jan Říha

Hračky pro
nejmenší

Vyberte tu správnou
hračku pro mrňouse.

nabídka

Potřebujete
poradit?

Nevíte si rady s výběrem
nebo nákupem?

kontakt

Kompletní
sortiment

Podívejte se přehledně
na celý náš sortiment.

nabídka

Získejte nejnovější novinky a speciální slevy

Odběr novinek můžete kdykoliv zrušit. Pokud to chcete udělat, naše kontaktní informace naleznete v právním oznámení.