stavebnice-construplack-drevena-cayro
search
  • stavebnice-construplack-drevena-cayro
  • stavebnice-construplack-drevena-cayro
  • stavebnice-construplack-drevena-cayro
  • stavebnice-construplack-drevena-cayro
  • stavebnice-construplack-drevena-cayro
  • stavebnice-construplack-drevena-cayro

Stavebnice CONSTRUPLACK dřevěná - CAYRO

SKVĚLÁ dřevěná stavebnice pro děti OD 18 měsíců ! 70 hranolů v 7 barvách. Již nejmenší děti mohou vymýšlet nejrůznější stavby a dát tak průchod své nejbujnější fantazii ! Jedinečná hračka podporující rozvoj jemné motoriky, fantazie a... Kompletní popis
549,00 Kč
S DPH
Počet

872
SKVĚLÁ dřevěná stavebnice pro děti OD 18 měsíců ! 70 hranolů v 7 barvách. Již nejmenší děti mohou vymýšlet nejrůznější stavby a dát tak průchod své nejbujnější fantazii ! Jedinečná hračka podporující rozvoj jemné motoriky, fantazie a představivosti ! HODINY A HODINY SKVĚLÉ ZÁBAVY ! Dřevěná stavebnice ConstruPlack je vhodná pro již pro nejmenší děti, tj. pro kluky, chlapce i pro holky, děvčátka, děvčata + dívky od stáří 18 měsíců do 99 let !
872

Hračky ITASPA

Firma ITASPA se zabývá obchodem s italskými, španělskými a německými hračkami, které dováží přímo od zahraničních výrobců a velkodovozců. Tyto hračky se vyznačují špičkovou kvalitou použitých materiálů, atraktivním designem, vkusným barevným řešením a co je nejdůležitější, naprostou nezávadností pro zdraví dětí.

Dovolujeme si Vám touto cestou nabídnout výrobky značek VILLA GIOCATTOLI, RE.ELTOYS, FRABAR, REIG MUSICALES, BERJUAN, EVALAND, AVC, CAYRO, GÜNTHER a HESS.

Všechny hračky nabízené na našich stránkách jsou na skladě a tudíž k okamžitému dodání!

Klademe si za cíl nabídnout dětem hračky, které se vyznačují nejen výše uvedenými vlastnostmi, ale také vysokou výchovnou, naučnou a hrací hodnotou. Přejeme Vám příjemnou zábavu a mnoho radostných zážitků při hře s výrobky dováženými firmou ITASPA.

Ing. Jan Říha

Hračky pro
nejmenší

Vyberte tu správnou
hračku pro mrňouse.

nabídka

Potřebujete
poradit?

Nevíte si rady s výběrem
nebo nákupem?

kontakt

Kompletní
sortiment

Podívejte se přehledně
na celý náš sortiment.

nabídka

Získejte nejnovější novinky a speciální slevy

Odběr novinek můžete kdykoliv zrušit. Pokud to chcete udělat, naše kontaktní informace naleznete v právním oznámení.