detske-skladaci-obrazkove-kostky-cayro
search
  • detske-skladaci-obrazkove-kostky-cayro
  • detske-skladaci-obrazkove-kostky-cayro
  • detske-skladaci-obrazkove-kostky-cayro
  • detske-skladaci-obrazkove-kostky-cayro
  • detske-skladaci-obrazkove-kostky-cayro
  • detske-skladaci-obrazkove-kostky-cayro

Dětské skládací obrázkové kostky - CAYRO

Dětské skládací obrázkové kostky - 5 stran = VELKÁ PÍSMENA, ČÍSLA, POHÁDKA, MOŘSKÝ SVĚT, ULICE ! Největší kostka = 16x16 cm, výška 10 kostek srovnaných do pyramidy = 111 cm. Vyrobeno z vícevrstvého tvrdého papíru. VYROBENO VE ŠPANĚLSKU ! 100%ní... Kompletní popis
449,00 Kč
S DPH
Počet

873
Dětské skládací obrázkové kostky - 5 stran = VELKÁ PÍSMENA, ČÍSLA, POHÁDKA, MOŘSKÝ SVĚT, ULICE ! Největší kostka = 16x16 cm, výška 10 kostek srovnaných do pyramidy = 111 cm. Vyrobeno z vícevrstvého tvrdého papíru. VYROBENO VE ŠPANĚLSKU ! 100%ní zdravotní nezávadnost zaručena ! Dětské skládací obrázkové kostky = skvělá naučná hračka pro nejmenší děti. Vhodné pro děti = kluky, chlapce i pro holky, děvčátka, děvčata + dívky od stáří 1 rok do 99 let !
873

Hračky ITASPA

Firma ITASPA se zabývá obchodem s italskými, španělskými a německými hračkami, které dováží přímo od zahraničních výrobců a velkodovozců. Tyto hračky se vyznačují špičkovou kvalitou použitých materiálů, atraktivním designem, vkusným barevným řešením a co je nejdůležitější, naprostou nezávadností pro zdraví dětí.

Dovolujeme si Vám touto cestou nabídnout výrobky značek VILLA GIOCATTOLI, RE.ELTOYS, FRABAR, REIG MUSICALES, BERJUAN, EVALAND, AVC, CAYRO, GÜNTHER a HESS.

Všechny hračky nabízené na našich stránkách jsou na skladě a tudíž k okamžitému dodání!

Klademe si za cíl nabídnout dětem hračky, které se vyznačují nejen výše uvedenými vlastnostmi, ale také vysokou výchovnou, naučnou a hrací hodnotou. Přejeme Vám příjemnou zábavu a mnoho radostných zážitků při hře s výrobky dováženými firmou ITASPA.

Ing. Jan Říha

Hračky pro
nejmenší

Vyberte tu správnou
hračku pro mrňouse.

nabídka

Potřebujete
poradit?

Nevíte si rady s výběrem
nebo nákupem?

kontakt

Kompletní
sortiment

Podívejte se přehledně
na celý náš sortiment.

nabídka

Získejte nejnovější novinky a speciální slevy

Odběr novinek můžete kdykoliv zrušit. Pokud to chcete udělat, naše kontaktní informace naleznete v právním oznámení.