quercetti-star-links-detska-stavebnice
search
  • quercetti-star-links-detska-stavebnice
  • quercetti-star-links-detska-stavebnice
  • quercetti-star-links-detska-stavebnice

Quercetti STAR LINKS - dětská stavebnice

Stavebnice NEBESKÁ TĚLESA pro děti OD 1 ROKU rozvíjí motoriku, vizuálně - manuální koordinaci, tvořivé a kombinační myšlení, posiluje svaly, učí rozlišovat barvy a tvary. Řetěz/stavebnice STAR LINKS se skládá z 20 dílů. Děti spojují barevné díly... Kompletní popis
249,00 Kč
S DPH
Počet

4130
Stavebnice NEBESKÁ TĚLESA pro děti OD 1 ROKU rozvíjí motoriku, vizuálně - manuální koordinaci, tvořivé a kombinační myšlení, posiluje svaly, učí rozlišovat barvy a tvary. Řetěz/stavebnice STAR LINKS se skládá z 20 dílů. Děti spojují barevné díly ve tvarech nebeských těles do řetězů a pak je opět od sebe oddělují. Řetěz/stavebnice STAR LINKS patří mezi aktivní, tvořivé, kreativní a naučné stavebnice, sady a hračky pro nejmenší děti = pro batolata ! Řetěz/stavebnice Quercetti STAR LINKS 20 ks je výrobkem z nerozbitných, snadno omyvatelných a zdravotně zcela nezávadných plastů špičkové kvality, nesoucím známku MADE IN ITALY ! Řetěz/stavebnice STAR LINKS je vhodný pro batolata = nejmenší děti, tj. pro všechny chytré, šikovné a hravé kluky, chlapce i holky, děvčátka, děvčata + dívky od 1 roku !
4130

Hračky ITASPA

Firma ITASPA se zabývá obchodem s italskými, španělskými a německými hračkami, které dováží přímo od zahraničních výrobců a velkodovozců. Tyto hračky se vyznačují špičkovou kvalitou použitých materiálů, atraktivním designem, vkusným barevným řešením a co je nejdůležitější, naprostou nezávadností pro zdraví dětí.

Dovolujeme si Vám touto cestou nabídnout výrobky značek VILLA GIOCATTOLI, RE.ELTOYS, FRABAR, REIG MUSICALES, BERJUAN, EVALAND, AVC, CAYRO, GÜNTHER a HESS.

Všechny hračky nabízené na našich stránkách jsou na skladě a tudíž k okamžitému dodání!

Klademe si za cíl nabídnout dětem hračky, které se vyznačují nejen výše uvedenými vlastnostmi, ale také vysokou výchovnou, naučnou a hrací hodnotou. Přejeme Vám příjemnou zábavu a mnoho radostných zážitků při hře s výrobky dováženými firmou ITASPA.

Ing. Jan Říha

Hračky pro
nejmenší

Vyberte tu správnou
hračku pro mrňouse.

nabídka

Potřebujete
poradit?

Nevíte si rady s výběrem
nebo nákupem?

kontakt

Kompletní
sortiment

Podívejte se přehledně
na celý náš sortiment.

nabídka

Získejte nejnovější novinky a speciální slevy

Odběr novinek můžete kdykoliv zrušit. Pokud to chcete udělat, naše kontaktní informace naleznete v právním oznámení.