plavecke-bryle-competition-sport1one
search
  • plavecke-bryle-competition-sport1one
  • plavecke-bryle-competition-sport1one

Plavecké brýle COMPETITION - SPORT1one

Plavecké brýle, 3 barvy, s rámečkem z TPR a s plykarbonátovými, protimlžnými čočkami. Upravitelný pásek z nealergického 100% silikonu, 3 nosní můstky v různých velikostech. Plavecké brýle COMPETITION jsou maximálně odolné proti chlóru ! Kompletní popis
299,00 Kč
S DPH
Počet

501673
Plavecké brýle, 3 barvy, s rámečkem z TPR a s plykarbonátovými, protimlžnými čočkami. Upravitelný pásek z nealergického 100% silikonu, 3 nosní můstky v různých velikostech. Plavecké brýle COMPETITION jsou maximálně odolné proti chlóru !
501673

Hračky ITASPA

Firma ITASPA se zabývá obchodem s italskými, španělskými a německými hračkami, které dováží přímo od zahraničních výrobců a velkodovozců. Tyto hračky se vyznačují špičkovou kvalitou použitých materiálů, atraktivním designem, vkusným barevným řešením a co je nejdůležitější, naprostou nezávadností pro zdraví dětí.

Dovolujeme si Vám touto cestou nabídnout výrobky značek VILLA GIOCATTOLI, RE.ELTOYS, FRABAR, REIG MUSICALES, BERJUAN, EVALAND, AVC, CAYRO, GÜNTHER a HESS.

Všechny hračky nabízené na našich stránkách jsou na skladě a tudíž k okamžitému dodání!

Klademe si za cíl nabídnout dětem hračky, které se vyznačují nejen výše uvedenými vlastnostmi, ale také vysokou výchovnou, naučnou a hrací hodnotou. Přejeme Vám příjemnou zábavu a mnoho radostných zážitků při hře s výrobky dováženými firmou ITASPA.

Ing. Jan Říha

Hračky pro
nejmenší

Vyberte tu správnou
hračku pro mrňouse.

nabídka

Potřebujete
poradit?

Nevíte si rady s výběrem
nebo nákupem?

kontakt

Kompletní
sortiment

Podívejte se přehledně
na celý náš sortiment.

nabídka

Získejte nejnovější novinky a speciální slevy

Odběr novinek můžete kdykoliv zrušit. Pokud to chcete udělat, naše kontaktní informace naleznete v právním oznámení.