detske-plavecke-bryle-plavecka-cepice-junior-sport1one
search
  • detske-plavecke-bryle-plavecka-cepice-junior-sport1one
  • detske-plavecke-bryle-plavecka-cepice-junior-sport1one
  • detske-plavecke-bryle-plavecka-cepice-junior-sport1one

Dětské plavecké brýle + plavecká čepice JUNIOR - SPORT1one

Sada ve 3 barvách = dětské plavecké brýle s rámečkem z jednoho kusu a s polykarbonátovými, protimlžnými čočkami ! Rámeček a upravitelný pásek z nealergického 100% silikonu ! Dětská plavecká čepice ze 100% silikonu. Dětské plavecké brýle + dětská... Kompletní popis
199,00 Kč
S DPH
Počet

502052
Sada ve 3 barvách = dětské plavecké brýle s rámečkem z jednoho kusu a s polykarbonátovými, protimlžnými čočkami ! Rámeček a upravitelný pásek z nealergického 100% silikonu ! Dětská plavecká čepice ze 100% silikonu. Dětské plavecké brýle + dětská plavecká čepice JUNIOR jsou maximálně odolné proti chlóru, dětská plavecká čepice se díky své vysoké elastičnosti skvěle přizpůsobí tvaru hlavy ! Dětské plavecké brýle + dětská plavecká čepice JUNIOR jsou vhodné pro děti, tj. pro kluky, chlapce i pro holky, děvčata + dívky od stáří 5 až 6 let !
502052

Hračky ITASPA

Firma ITASPA se zabývá obchodem s italskými, španělskými a německými hračkami, které dováží přímo od zahraničních výrobců a velkodovozců. Tyto hračky se vyznačují špičkovou kvalitou použitých materiálů, atraktivním designem, vkusným barevným řešením a co je nejdůležitější, naprostou nezávadností pro zdraví dětí.

Dovolujeme si Vám touto cestou nabídnout výrobky značek VILLA GIOCATTOLI, RE.ELTOYS, FRABAR, REIG MUSICALES, BERJUAN, EVALAND, AVC, CAYRO, GÜNTHER a HESS.

Všechny hračky nabízené na našich stránkách jsou na skladě a tudíž k okamžitému dodání!

Klademe si za cíl nabídnout dětem hračky, které se vyznačují nejen výše uvedenými vlastnostmi, ale také vysokou výchovnou, naučnou a hrací hodnotou. Přejeme Vám příjemnou zábavu a mnoho radostných zážitků při hře s výrobky dováženými firmou ITASPA.

Ing. Jan Říha

Hračky pro
nejmenší

Vyberte tu správnou
hračku pro mrňouse.

nabídka

Potřebujete
poradit?

Nevíte si rady s výběrem
nebo nákupem?

kontakt

Kompletní
sortiment

Podívejte se přehledně
na celý náš sortiment.

nabídka

Získejte nejnovější novinky a speciální slevy

Odběr novinek můžete kdykoliv zrušit. Pokud to chcete udělat, naše kontaktní informace naleznete v právním oznámení.