rc-mini-vrtulnik-na-dalkove-ovladani-shark-3-reeltoys
search
  • rc-mini-vrtulnik-na-dalkove-ovladani-shark-3-reeltoys
  • rc-mini-vrtulnik-na-dalkove-ovladani-shark-3-reeltoys

RC mini vrtulník na dálkové ovládání SHARK 3 - RE.ELTOYS

RC mini vrtulník ŽRALOK, délka 17 cm, na dálkové ovládání infračervenými paprsky! 3 RŮZNÉ KANÁLY PRO SYNCHRONIZOVANÝ LET AŽ 3 VRTULNÍKŮ NAJEDNOU ! Barvy ČERVENÁ a MODRÁ. Nabíjení: buď z ovladače nebo přes USB (nabíjecí kabel je součástí balení).... Kompletní popis
699,00 Kč
S DPH
Počet

0435IT
RC mini vrtulník ŽRALOK, délka 17 cm, na dálkové ovládání infračervenými paprsky! 3 RŮZNÉ KANÁLY PRO SYNCHRONIZOVANÝ LET AŽ 3 VRTULNÍKŮ NAJEDNOU ! Barvy ČERVENÁ a MODRÁ. Nabíjení: buď z ovladače nebo přes USB (nabíjecí kabel je součástí balení). Napájení: RC mini vrtulník - dobíjecí baterie 3,7V LiPO (je součástí balení), ovladač - 4x alkalická tužková baterie 1,5V (nejsou součástí balení). Součástí balení jsou dále NÁHRADNÍ DÍLY + LETECKÁ PŘÍRUČKA ! RC mini vrtulník SHARK je vhodný pro děti, tj. především pro kluky, chlapce + chlapy od 10 do 99 let! RC mini vrtulník na dálkové ovládání značky RE.ELTOYS je ta správná hračka pro každého kluka, tatínka i dědečka! POZOR! Každý u nás zakoupený RC vrtulník, kvadrokoptéra nebo dron na dálkové ovládání značky RE.ELTOYS má zajištěný záruční i pozáruční servis!
0435IT

Hračky ITASPA

Firma ITASPA se zabývá obchodem s italskými, španělskými a německými hračkami, které dováží přímo od zahraničních výrobců a velkodovozců. Tyto hračky se vyznačují špičkovou kvalitou použitých materiálů, atraktivním designem, vkusným barevným řešením a co je nejdůležitější, naprostou nezávadností pro zdraví dětí.

Dovolujeme si Vám touto cestou nabídnout výrobky značek VILLA GIOCATTOLI, RE.ELTOYS, FRABAR, REIG MUSICALES, BERJUAN, EVALAND, AVC, CAYRO, GÜNTHER a HESS.

Všechny hračky nabízené na našich stránkách jsou na skladě a tudíž k okamžitému dodání!

Klademe si za cíl nabídnout dětem hračky, které se vyznačují nejen výše uvedenými vlastnostmi, ale také vysokou výchovnou, naučnou a hrací hodnotou. Přejeme Vám příjemnou zábavu a mnoho radostných zážitků při hře s výrobky dováženými firmou ITASPA.

Ing. Jan Říha

Hračky pro
nejmenší

Vyberte tu správnou
hračku pro mrňouse.

nabídka

Potřebujete
poradit?

Nevíte si rady s výběrem
nebo nákupem?

kontakt

Kompletní
sortiment

Podívejte se přehledně
na celý náš sortiment.

nabídka

Získejte nejnovější novinky a speciální slevy

Odběr novinek můžete kdykoliv zrušit. Pokud to chcete udělat, naše kontaktní informace naleznete v právním oznámení.