rc-ctyrkolka-na-dalkove-ovladani-quad-sport-reeltoys
search
  • rc-ctyrkolka-na-dalkove-ovladani-quad-sport-reeltoys
  • rc-ctyrkolka-na-dalkove-ovladani-quad-sport-reeltoys
  • rc-ctyrkolka-na-dalkove-ovladani-quad-sport-reeltoys

RC čtyřkolka na dálkové ovládání QUAD SPORT - RE.ELTOYS

RC čtyřkolka 1:24, délka 19 cm, na dálkové ovládání do terénu pro děti ! Dvoukanál 27,145 MHz, jede dopředu, dozadu, doleva, doprava, STOP (přední kola zatáčejí na místě). Napájení: RC čtyřkolka MINI QUAD - 3x alkalická tužková baterie 1,5V,... Kompletní popis
549,00 Kč
S DPH
Počet

2121IT
RC čtyřkolka 1:24, délka 19 cm, na dálkové ovládání do terénu pro děti ! Dvoukanál 27,145 MHz, jede dopředu, dozadu, doleva, doprava, STOP (přední kola zatáčejí na místě). Napájení: RC čtyřkolka MINI QUAD - 3x alkalická tužková baterie 1,5V, VYSÍLAČ - 2x alkalická tužková baterie 1,5V, baterie nejsou součástí balení ! RC čtyřkolka QUAD SPORT patří mezi oblíbené hračky na dálkové ovládání (na vysílačku) na baterie a je vhodná pro děti, tj. zejména pro kluky, chlapce + chlapy od stáří 4 roky do 99 let ! RC čtyřkolka = quad na dálkové ovládání značky RE.ELTOYS je ta správná hračka pro každého kluka, tatínka i dědečka ! POZOR ! Každá u nás zakoupená RC čtyřkolka nebo motorka na dálkové ovládání značky RE.ELTOYS má zajištěný záruční i pozáruční servis !
2121IT

Hračky ITASPA

Firma ITASPA se zabývá obchodem s italskými, španělskými a německými hračkami, které dováží přímo od zahraničních výrobců a velkodovozců. Tyto hračky se vyznačují špičkovou kvalitou použitých materiálů, atraktivním designem, vkusným barevným řešením a co je nejdůležitější, naprostou nezávadností pro zdraví dětí.

Dovolujeme si Vám touto cestou nabídnout výrobky značek VILLA GIOCATTOLI, RE.ELTOYS, FRABAR, REIG MUSICALES, BERJUAN, EVALAND, AVC, CAYRO, GÜNTHER a HESS.

Všechny hračky nabízené na našich stránkách jsou na skladě a tudíž k okamžitému dodání!

Klademe si za cíl nabídnout dětem hračky, které se vyznačují nejen výše uvedenými vlastnostmi, ale také vysokou výchovnou, naučnou a hrací hodnotou. Přejeme Vám příjemnou zábavu a mnoho radostných zážitků při hře s výrobky dováženými firmou ITASPA.

Ing. Jan Říha

Hračky pro
nejmenší

Vyberte tu správnou
hračku pro mrňouse.

nabídka

Potřebujete
poradit?

Nevíte si rady s výběrem
nebo nákupem?

kontakt

Kompletní
sortiment

Podívejte se přehledně
na celý náš sortiment.

nabídka

Získejte nejnovější novinky a speciální slevy

Odběr novinek můžete kdykoliv zrušit. Pokud to chcete udělat, naše kontaktní informace naleznete v právním oznámení.