rc-ctyrkolka-hyper-quad-na-dalkove-ovladani-reeltoys
search
  • rc-ctyrkolka-hyper-quad-na-dalkove-ovladani-reeltoys
  • rc-ctyrkolka-hyper-quad-na-dalkove-ovladani-reeltoys

RC čtyřkolka HYPER QUAD na dálkové ovládání - RE.ELTOYS

RC motorka 1:8 na dálkové ovládání, délka 57 cm . Dvoukanál, frekvence 2.4 GHz, jede dopředu, dozadu, doleva, doprava, STOP (přední kolo zatáčí na místě)! Tlumiče na předních kolech. PŘEDNÍ A ZADNÍ SVĚTLA, VĚRNÁ REPRODUKCE MOTORU ! Napájení :... Kompletní popis
3 999,00 Kč
S DPH
Počet

2138ITA

RC motorka 1:8 na dálkové ovládání, délka 57 cm. Dvoukanál, frekvence 2.4 GHz, jede dopředu, dozadu, doleva, doprava, STOP (přední kolo zatáčí na místě)! Tlumiče na předních kolech. PŘEDNÍ A ZADNÍ SVĚTLA, VĚRNÁ REPRODUKCE MOTORU ! Napájení : RC čtyřkolka - pack dobíjecích baterií 9,6V, VYSÍLAČ - 1x plochá alkalická baterie 9V, dobíjecí kabel USB + pack baterií + baterie jsou součástí balení ! RC čtyřkolka HYPER QUAD na dálkové ovládání je vhodná pro děti, tj. zejména pro kluky, chlapce + chlapy od 6 do 99 let ! RC čtyřkolka na dálkové ovládání značky RE.ELTOYS je ta správná hračka pro každého kluka, tatínka i dědečka ! POZOR ! Každá u nás zakoupená RC čtyřkolka na dálkové ovládání značky RE.ELTOYS má zajištěn záruční i pozáruční servis !

2138ITA

Hračky ITASPA

Firma ITASPA se zabývá obchodem s italskými, španělskými a německými hračkami, které dováží přímo od zahraničních výrobců a velkodovozců. Tyto hračky se vyznačují špičkovou kvalitou použitých materiálů, atraktivním designem, vkusným barevným řešením a co je nejdůležitější, naprostou nezávadností pro zdraví dětí.

Dovolujeme si Vám touto cestou nabídnout výrobky značek VILLA GIOCATTOLI, RE.ELTOYS, FRABAR, REIG MUSICALES, BERJUAN, EVALAND, AVC, CAYRO, GÜNTHER a HESS.

Všechny hračky nabízené na našich stránkách jsou na skladě a tudíž k okamžitému dodání!

Klademe si za cíl nabídnout dětem hračky, které se vyznačují nejen výše uvedenými vlastnostmi, ale také vysokou výchovnou, naučnou a hrací hodnotou. Přejeme Vám příjemnou zábavu a mnoho radostných zážitků při hře s výrobky dováženými firmou ITASPA.

Ing. Jan Říha

Hračky pro
nejmenší

Vyberte tu správnou
hračku pro mrňouse.

nabídka

Potřebujete
poradit?

Nevíte si rady s výběrem
nebo nákupem?

kontakt

Kompletní
sortiment

Podívejte se přehledně
na celý náš sortiment.

nabídka

Získejte nejnovější novinky a speciální slevy

Odběr novinek můžete kdykoliv zrušit. Pokud to chcete udělat, naše kontaktní informace naleznete v právním oznámení.