rc-terenni-auto-na-dalkove-ovladani-super-cobra-6x6-turbo-reeltoys
search
  • rc-terenni-auto-na-dalkove-ovladani-super-cobra-6x6-turbo-reeltoys

RC terénní auto na dálkové ovládání SUPER COBRA 6x6 TURBO - RE.ELTOYS

RC auto do terénu TURBO , délka 32 cm, MADE IN ITALY , na dálkové ovládání na ven do terénu pro děti = dvoukanál 27,145 MHz s turbořízením ! 2 MOTORY (náhon na levé a pravé prostřední kolo) umožňují, aby se kola na levé straně pohybovala... Kompletní popis
2 799,00 Kč
S DPH
Počet

0100IT
RC auto do terénu TURBO, délka 32 cm, MADE IN ITALY, na dálkové ovládání na ven do terénu pro děti = dvoukanál 27,145 MHz s turbořízením ! 2 MOTORY (náhon na levé a pravé prostřední kolo) umožňují, aby se kola na levé straně pohybovala nezávisle na kolech na straně pravé a naopak ! TURBO RYCHLOST = maximálně 21 km/h s otáčením na místě (jako pásové vozidlo) ! TERÉNNÍ PNEUMATIKY Z PRAVÉ GUMY na ven se vzorkem s maximální přilnavostí k terénu ! Napájení : RC AUTO na dálkové ovládání do terénu - 8x tužková dobíjecí baterie 1,2V, VYSÍLAČ - 1x hranatá alkalická baterie 9V. Koncovka kabelu nabíječky se zapojuje přímo do rc auta na dálkové ovládání ! Nabíječka + baterie jsou součástí balení ! RC terénní auto SUPER COBRA na dálkové ovládání (na vysílačku) na ven do terénu pro děti patří mezi oblíbené hračky na baterie (na baterky) a je vhodné pro děti, tj. pro kluky, chlapce + chlapy od 6 do 99 let ! RC terénní auto na dálkové ovládání značky RE.ELTOYS je ta správná hračka pro každého kluka, tatínka i dědečka ! POZOR ! Na RC auta na dálkové ovládání značky RE.ELTOYS poskytujeme záruční a pozáruční servis !
0100IT

Hračky ITASPA

Firma ITASPA se zabývá obchodem s italskými, španělskými a německými hračkami, které dováží přímo od zahraničních výrobců a velkodovozců. Tyto hračky se vyznačují špičkovou kvalitou použitých materiálů, atraktivním designem, vkusným barevným řešením a co je nejdůležitější, naprostou nezávadností pro zdraví dětí.

Dovolujeme si Vám touto cestou nabídnout výrobky značek VILLA GIOCATTOLI, RE.ELTOYS, FRABAR, REIG MUSICALES, BERJUAN, EVALAND, AVC, CAYRO, GÜNTHER a HESS.

Všechny hračky nabízené na našich stránkách jsou na skladě a tudíž k okamžitému dodání!

Klademe si za cíl nabídnout dětem hračky, které se vyznačují nejen výše uvedenými vlastnostmi, ale také vysokou výchovnou, naučnou a hrací hodnotou. Přejeme Vám příjemnou zábavu a mnoho radostných zážitků při hře s výrobky dováženými firmou ITASPA.

Ing. Jan Říha

Hračky pro
nejmenší

Vyberte tu správnou
hračku pro mrňouse.

nabídka

Potřebujete
poradit?

Nevíte si rady s výběrem
nebo nákupem?

kontakt

Kompletní
sortiment

Podívejte se přehledně
na celý náš sortiment.

nabídka

Získejte nejnovější novinky a speciální slevy

Odběr novinek můžete kdykoliv zrušit. Pokud to chcete udělat, naše kontaktní informace naleznete v právním oznámení.