automaticka-pistole-mistral-na-mekke-naboje-villa-giocattoli
search
  • automaticka-pistole-mistral-na-mekke-naboje-villa-giocattoli

Automatická pistole MISTRAL na měkké náboje - VILLA GIOCATTOLI

Automatická pistole MADE IN ITALY se zásobníkem na 4 velké BEZPEČNÉ náboje 10 mm z měkkého plastu (náboje jsou součástí balení) ! Délka pistole 28 cm, vyrobeno z vysoce kvalitních plastů ! Automatická pistole MISTRAL je vhodná pro věk od 14 do... Kompletní popis
449,00 Kč
S DPH
Počet

2101
Automatická pistole MADE IN ITALY se zásobníkem na 4 velké BEZPEČNÉ náboje 10 mm z měkkého plastu (náboje jsou součástí balení) ! Délka pistole 28 cm, vyrobeno z vysoce kvalitních plastů ! Automatická pistole MISTRAL je vhodná pro věk od 14 do 99 let !
2101

Hračky ITASPA

Firma ITASPA se zabývá obchodem s italskými, španělskými a německými hračkami, které dováží přímo od zahraničních výrobců a velkodovozců. Tyto hračky se vyznačují špičkovou kvalitou použitých materiálů, atraktivním designem, vkusným barevným řešením a co je nejdůležitější, naprostou nezávadností pro zdraví dětí.

Dovolujeme si Vám touto cestou nabídnout výrobky značek VILLA GIOCATTOLI, RE.ELTOYS, FRABAR, REIG MUSICALES, BERJUAN, EVALAND, AVC, CAYRO, GÜNTHER a HESS.

Všechny hračky nabízené na našich stránkách jsou na skladě a tudíž k okamžitému dodání!

Klademe si za cíl nabídnout dětem hračky, které se vyznačují nejen výše uvedenými vlastnostmi, ale také vysokou výchovnou, naučnou a hrací hodnotou. Přejeme Vám příjemnou zábavu a mnoho radostných zážitků při hře s výrobky dováženými firmou ITASPA.

Ing. Jan Říha

Hračky pro
nejmenší

Vyberte tu správnou
hračku pro mrňouse.

nabídka

Potřebujete
poradit?

Nevíte si rady s výběrem
nebo nákupem?

kontakt

Kompletní
sortiment

Podívejte se přehledně
na celý náš sortiment.

nabídka

Získejte nejnovější novinky a speciální slevy

Odběr novinek můžete kdykoliv zrušit. Pokud to chcete udělat, naše kontaktní informace naleznete v právním oznámení.