search

RC terénní auto na dálkové ovládání MINI CRAWLER 1:20, zelený - RE.EL TOYS

RC terénní auto MINI CRAWLER

499,00 Kč
S DPH
Počet

2366ITA

RC terénní auto džíp, měřítko 1:20, délka 16 cm, kompletní ovládání, frekvence 27,145 MHz. Masivní nárazník, terénní pneumatiky se vzorkem. Napájení: auto - 3 alkalickými tužkovými bateriemi 1,5V, ovladač - 2 alkalickými tužkovými bateriemi 1,5V. Baterie nejsou součástí balení! RC auto značky RE.EL TOYS je ta správná hračka pro každého kluka, tatínka i dědečka! Vhodné pro děti od 6 do 99 let! POZOR! Na všechny dálkově ovládané hračky značky RE.EL TOYS poskytujeme záruční i pozáruční servis !

2366ITA

Hračky ITASPA

Firma ITASPA se zabývá obchodem s italskými, španělskými a německými hračkami, které dováží přímo od zahraničních výrobců a velkodovozců. Tyto hračky se vyznačují špičkovou kvalitou použitých materiálů, atraktivním designem, vkusným barevným řešením a co je nejdůležitější, naprostou nezávadností pro zdraví dětí.

Dovolujeme si Vám touto cestou nabídnout výrobky značek VILLA GIOCATTOLI, RE.ELTOYS, FRABAR, REIG MUSICALES, BERJUAN, EVALAND, AVC, CAYRO, GÜNTHER a HESS.

Všechny hračky nabízené na našich stránkách jsou na skladě a tudíž k okamžitému dodání!

Klademe si za cíl nabídnout dětem hračky, které se vyznačují nejen výše uvedenými vlastnostmi, ale také vysokou výchovnou, naučnou a hrací hodnotou. Přejeme Vám příjemnou zábavu a mnoho radostných zážitků při hře s výrobky dováženými firmou ITASPA.

Ing. Jan Říha

Hračky pro
nejmenší

Vyberte tu správnou
hračku pro mrňouse.

nabídka

Potřebujete
poradit?

Nevíte si rady s výběrem
nebo nákupem?

kontakt

Kompletní
sortiment

Podívejte se přehledně
na celý náš sortiment.

nabídka

Získejte nejnovější novinky a speciální slevy

Odběr novinek můžete kdykoliv zrušit. Pokud to chcete udělat, naše kontaktní informace naleznete v právním oznámení.