• Nové
search

Montážní kit AUDI RS5 RED BULL RACING DTM - RE.EL TOYS

Montážní KIT RC sportovní auto AUDI RS5 RED BULL RACING DTM

1 089,00 Kč
S DPH
Počet

Stavebnice RC auto AUDI RS5 RED BULL RACING DTM, snadné sestavení, měřítko 1:24, délka 20 cm, kompletní ovládání, frekvence 2.4 GHz. OFICIÁLNÍ LICENCE AUDI RED BULL a DTM. Napájení: auto - 3 alkalickými tužkovými bateriemi 1,5 V, ovladač - 2 alkalickými tužkovými bateriemi 1,5V Baterie jsou součástí balení. Vhodné pro kluky od 8 do 99 let! RC sportovní auto značky RE.ELTOYS je ta správná hračka pro každého kluka, tatínka i dědečka! Na všechny dálkově ovládané hračky značky RE.EL TOYS poskytujeme záruční i pozáruční servis! 

Hračky ITASPA

Firma ITASPA se zabývá obchodem s italskými, španělskými a německými hračkami, které dováží přímo od zahraničních výrobců a velkodovozců. Tyto hračky se vyznačují špičkovou kvalitou použitých materiálů, atraktivním designem, vkusným barevným řešením a co je nejdůležitější, naprostou nezávadností pro zdraví dětí.

Dovolujeme si Vám touto cestou nabídnout výrobky značek VILLA GIOCATTOLI, RE.ELTOYS, FRABAR, REIG MUSICALES, BERJUAN, EVALAND, AVC, CAYRO, GÜNTHER a HESS.

Všechny hračky nabízené na našich stránkách jsou na skladě a tudíž k okamžitému dodání!

Klademe si za cíl nabídnout dětem hračky, které se vyznačují nejen výše uvedenými vlastnostmi, ale také vysokou výchovnou, naučnou a hrací hodnotou. Přejeme Vám příjemnou zábavu a mnoho radostných zážitků při hře s výrobky dováženými firmou ITASPA.

Ing. Jan Říha

Hračky pro
nejmenší

Vyberte tu správnou
hračku pro mrňouse.

nabídka

Potřebujete
poradit?

Nevíte si rady s výběrem
nebo nákupem?

kontakt

Kompletní
sortiment

Podívejte se přehledně
na celý náš sortiment.

nabídka

Získejte nejnovější novinky a speciální slevy

Odběr novinek můžete kdykoliv zrušit. Pokud to chcete udělat, naše kontaktní informace naleznete v právním oznámení.