kocarek-pro-panenky-golfove-hole-jednorozec-lila-reig-musicales
search
  • kocarek-pro-panenky-golfove-hole-jednorozec-lila-reig-musicales

Kočárek pro panenky golfové hole JEDNOROŽEC lila - Reig Musicales

Kočárek "golfové hole" pro panenku do 46 cm. Rozměry 50x27,5x55 cm, výška držadla 55 cm, délka složeného kočárku je 64 cm. Dvojitá kolečka, bezpečnostní pás, překrásný design, snadno se skládá. Vhodný pro děti od 3 let! Kompletní popis
379,00 Kč
S DPH
Počet

30537AA
Kočárek "golfové hole" pro panenku do 46 cm. Rozměry 50x27,5x55 cm, výška držadla 55 cm, délka složeného kočárku je 64 cm. Dvojitá kolečka, bezpečnostní pás, překrásný design, snadno se skládá. Vhodný pro děti od 3 let!
30537AA

Hračky ITASPA

Firma ITASPA se zabývá obchodem s italskými, španělskými a německými hračkami, které dováží přímo od zahraničních výrobců a velkodovozců. Tyto hračky se vyznačují špičkovou kvalitou použitých materiálů, atraktivním designem, vkusným barevným řešením a co je nejdůležitější, naprostou nezávadností pro zdraví dětí.

Dovolujeme si Vám touto cestou nabídnout výrobky značek VILLA GIOCATTOLI, RE.ELTOYS, FRABAR, REIG MUSICALES, BERJUAN, EVALAND, AVC, CAYRO, GÜNTHER a HESS.

Všechny hračky nabízené na našich stránkách jsou na skladě a tudíž k okamžitému dodání!

Klademe si za cíl nabídnout dětem hračky, které se vyznačují nejen výše uvedenými vlastnostmi, ale také vysokou výchovnou, naučnou a hrací hodnotou. Přejeme Vám příjemnou zábavu a mnoho radostných zážitků při hře s výrobky dováženými firmou ITASPA.

Ing. Jan Říha

Hračky pro
nejmenší

Vyberte tu správnou
hračku pro mrňouse.

nabídka

Potřebujete
poradit?

Nevíte si rady s výběrem
nebo nákupem?

kontakt

Kompletní
sortiment

Podívejte se přehledně
na celý náš sortiment.

nabídka

Získejte nejnovější novinky a speciální slevy

Odběr novinek můžete kdykoliv zrušit. Pokud to chcete udělat, naše kontaktní informace naleznete v právním oznámení.